Minecraft 1.18 Ne Zaman Çıkacak?(Çözünme)

Minecraft‘ın bir sonraki büyük güncellemesinin çıkış tarihi açıklandı. Mojang, Caves Cliffs part 2 olarak bilinen Minecraft 1.18 güncellemesinin 30 Kasım’da yayınlanacağını duyurdu.

Minecraft 118 sürüm nasıl indirilir?

Minecraft Launcher’ı yükledikten sonra Minecraft hesabınıza giriş yapınız ve açılan Minecraft menüsünde Minecraft Java Edition’a tıkladıktan sonra PLAY kısmının sol tarafında yer alan son sürüm veyalatest relase yazan yere tıklayarak sürümünüzü 1.18 olarak seçiniz.

Minecraft 118 de ne geldi?

Geliştirici Mojang ve yayıncı Microsoft, Minecraft ‘a gelecek olan 1.18 güncellemesini duyurdu. Bu güncellemeyle birlikte oyuna yeni ve daha büyük biyomların geleceği açıklandı. Minecraft, snapshot 21w40a ile birlikte daha büyük biyomlar, dünya yaratmada iyileştirmeler getiriliyor.

Minecraft PE 118 nasıl indirilir?

Minecraft güncelleme sayfasını açın ve “Installation” bölümüne gelin. İlk maddede yer alan “Download this zip file” bağlantısına tıklayın. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Win+R tuşlarına basın.

Minecraft 118 nasıl girilir?

WİN + R tuşlarına basarak açılan yere %appdata% yazın ardından. minecraft klasörüne ardından ise versions klasörüne girin. Attığım linkteki versiyonu klasöre çıkartın. İndirip versions klasörüne attıktan sonra yeni kurulum diyip 1.18 i seçin.

Minecraft 118 güncellemesi ne olacak?

Eğer 1.18 öncesi sürümden 1.18 sürümüne harita güncellemesi yapılacak ise artık oyuncular haritada yeni bir chunk keşfettiğinde daha yumuşak bir geçiş ile karşılaşacak. Bu da haritanın estetikliğini koruyacak. Buna ek olarak -64’e kadar olan boşluklar doldurulup haritanın bu kısmı oluşturulmuş olacak.

You might be interested:  Ziraat Türkiye Kupası Maçları Ne Zaman?(Çözünme)

Minecraft son sürüm ne zaman çıkacak?

Popülerliği hiç yitirmeyen ve uzunca bir süredir çok satan oyunlar arasında yer alan Minecraft, yeni güncellemesi ile gündemde. Sportskeed’in haberine göre; Minecraft 1.17 Java sürümü, mağaralar ve kayalıklar güncellemesi olarak 2021’in ortalarında oyunseverlere ulaşacak.

Minecraft Güncelleme Nasıl Yapılır?

“Uygulamalarım ve Oyunlarım”a gidin, Minecraft ‘ı seçin ve daha fazla seçenek düğmesine basın. Listeden “Oyunu ve eklentileri yönet”i ve ardından “Güncelleştirmeler”i seçin. Tüm güncelleştirmeler burada bulunur. Burada hiçbir güncelleştirme yoksa, oyununuz tamamen günceldir!

Minecraft internetten nasıl indirilir?

Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir Minecraft sitesindeyken İNDİR (DOWNLOAD) butonuna tıklayın. Dosya bilgisayarınıza indikten sonra otomatik olarak açılacak. İki kere İLERİ (NEXT) butonuna tıkladıktan sonra YÜKLE (INSTALL) butonuna tıklayın. Yükleme tamamlandıktan sonra BİTİR (FINISH) butonuna tıklayın.

Minecraft ücretsiz indirme nasıl yapılır?

MINECRAFT ÜCRETSİZ OLARAK NASIL YÜKLENİR? Oyunu ücretsiz olarak indirmek için Minecraft.net’e gir ve yükleme başlatıcıyı bilgisayarına indir. Minecraft oyununu oynayabilmek için ilk olarak oyunun kendi setup dosyası içerisindeki dosyaları bilgisayarına indirmelisin.

Minecraft APK nasıl yüklenilir?

Adım 1: Android cihazınızda Google Play Store’u açın ve arama kısmına Minecraft yazın. Adım 2: Karşınıza deneme sürümü ve ücretli olmak üzere iki farklı Minecraft oyunu çıkacaktır. Buradan sizin için hangisi uygunsa indirebilirsiniz. Deneme sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *