Leyla Ile Mecnun Ne Zaman Başlayacak?

Aynı kadro ile 8 yıl sonra yeniden izleyiciyle buluşacak olan dizi sabırsızlıkla bekleniyor. Leyla ile Mecnun Exxen’de yeniden başlıyor. Bir döneme damgasını vuran dizi Leyla ile Mecnun sevilen oyuncuları ile bir kez daha izleyici karşısına çıkacak. Leyla ile Mecnun yeni sezonuyla 3 Eylül 2021’de Exxen’de olacak.

Leyla ile Mecnun ne zaman yayınlanacak Exxen?

Leyla ile Mecnun yeni sezonuyla 3 Eylül 2021’de Exxen ‘de olacak. Dijital platformun Twitter hesabından yapılan açıklamada, ” Mecnun ‘un hırkasını, İsmail Abinin ceketini, Yavuz’un eldivenlerini, İskender’in beresini, Aksakallı Dede’nin asasını ve Erdal Bakkal’ın bıyıklarını özleyenler Exxen başına.” notu düşüldü.

Exxen Leyla ile Mecnun basladi mi?

Fenomen haline gelen Leyla ile Mecnun dizisi 3 Eylül günü EXXEN ‘de başlıyor. Uzun zamandır beklenen dizinin fragmanları ise büyük ses getirmişti.

Leyla ile Mecnun 1 bölüm ne zaman?

Türk televizyon dizisi Leyla ile Mecnun ‘un ilk sezonu 9 Şubat 2011 tarihinde “Pilot” isimli ilk bölümüyle TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır.

Leyla ile Mecnun ne zaman yayınlanıyor?

Leyla ile Mecnun 3 sezon yayımlandı ve 103. bölümü ile 17 Haziran 2013 tarihinde ekranlara veda etti. 104. bölümü ise 29 Ocak 2014 tarihinde TRT 1’de yayımlandı. 8 yıl aradan sonra 4. sezonu ile 3 Eylül 2021 tarihinden itibaren Exxen’de yayımlanmaya devam etmektedir.

You might be interested:  Fb En Son Ne Zaman Şampiyon Oldu?(Çözülmüş)

Exxen Leyla ile Mecnun bitti mı?

Türkiye’de en çok konuşulan yapımlar arasında yer alan ve TRT 1’de 2011-2014 yılları arasında yayınlanan absürt komedi türündeki ‘ Leyla ile Mecnun ‘, 8 yıl sonra geri dönmüştü. Exxen ‘de yayınlanan dizinin yeni sezon çekimleri de tamamlandı.

Exxen Leyla ile Mecnun kac dakika?

Leyla ile Mecnun dördüncü sezonu, dizinin 8 yıllık aradan sonra yayınlanan ilk sezonudur. 3 Eylül ve 5 Kasım 2021 tarihleri arasında Exxen ‘de yayınlanmıştır. Dördüncü sezon her biri yaklaşık 60 dakika olan 10 bölümden oluşmaktadır.

Leyla ile Mecnun Yeni Sezon basladi mi?

Acun Ilıcalı’nın Exxen adlı dijital platformunda yoluna devam eden dizi, yeni sezonu ile yakında hayranlarıyla buluşacak. 3 Eylül’de Exxen’deki 1. sezonu, TRT 1 serüveniyle 4. sezonunu yayınlayan Leyla ile Mecnun, yine tam kadro bir şekilde ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Leyla ile Mecnun yeni sezon hangi gün?

Exxen’de ekranlara gelecek olan Leyla ile Mecnun yeni sezonuyla 3 Eylül’de hayranlarıyla buluşacak. Dizinin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Efsane dizi Leyla ile Mecnun, tam kadro ve yepyeni bölümleriyle 3 Eylül’de Exxen’de başlıyor.

Leyla ile Mecnun 2 sezon ne zaman?

Leyla ile Mecnun 2. sezon yayın tarihi belli oldu. Oyuncu kadrosunda Ali Atay, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Köksal Engür, Deniz Işın, Osman Sonant gibi önemli isimlerin yer aldığı Leyla ile Mecnun ikinci sezonu 31 Aralık tarihinde EXXEN’de yayınlanacak.

Leyla ile Mecnun Yavuz oldu mu?

Dizinin sevilen karakterlerinden olan Yavuz, kalbine saplanan ok nedeniyle hastanede yatıyordu. Son olarak sevdiği Eylül’e gözyaşlarıyla veda eden Yavuz, dizinin sonunda ise gözlerini açarak herkesi sevindirdi.

Leyla ile Mecnun Ben bu oyunu bozarım Hangi bölüm?

” Ben bu oyunu bozarım dede.” – Leyla ile Mecnun 3. Bölüm – YouTube.

You might be interested:  2021 Ek Yerleştirme Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Leyla ile Mecnun sonu nasıl bitiyor?

Aksak’ın final senaryosuna göre; aslında Mecnun geçirdiği kaza sonucu yatağa mahkum oluyor. Annesi terk ediyor. Final senaryosunda İsmail abi aslında bir japon balığı, Yavuz pencereden sarkan ağaç dalı, Ak Sakallı Dede eve gelen doktor, Erdal Bakkal tuzluk, Leylalar ise Mecnun ‘un ilkokulda aşık olduğu kız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *