Levent Kırca Ne Zaman Öldü?(Çözülmüş)

Levent Kırca sene kaçta öldü?

Levent Kırca (28 Eylül 1950, Ladik, Samsun – 12 Ekim 2015, İstanbul), Türk komedyen, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Aydınlık gazetesi yazarlığı ve Vatan Partisi’nin Merkez Yürütme Kurulu üyeliğini yapmıştır.

Levent Kırca kaç yaşında?

12 Ekim 2015’te İstanbul’da 65 yaşındayken hayatını kaybeden Levent Kırca uzun süre karaciğer kanseri ile mücadele etti.

Levent Kırca ne zaman neden öldü?

2015 yılında yakalandığı karaciğer kanseri nedeniyle kemoterapi tedavisi görmekte olduğu Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 12 Ekim 2015 gecesi saat 02.40’ta yaşamını yitirdi.

Olacak o kadar ne zaman bitti?

Olacak O Kadar, Levent Kırca’nın oluşturduğu ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıl boyunca çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Program, yayın hayatına 1988 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir.

Levent Kırca babası kim?

Levent Kırca, 28 Eylül 1948 tarihinde Samsun Ladik’de doğmuştur. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk kez sahneye çıkışı 1965 yılında Cüneyt Gökçer’in öğrencisi olarak Ankara Devlet Tiyatrosu’nda gerçekleşti. 1966 yılında öğrenciyken Buzlar çözülmeden oyunuyla sahneye çıktı.

Levent Kırca ne kanseri?

Ölümden korkmadığımı, ölüme karşı dik durduğumu belirtmek isterim. Ölüm de gelirse, saygıyla karşılarım kendisini” dedi. KARACİĞER kanseri teşhisi konulan ve tedavi gören Levent Kırca, yaşadıklarını anlattı. Hastalığıyla ilgili ilk kez konuşan ünlü oyuncu şunları söyledi: “Üç aydır karaciğer kanseriyim.

Oya Başar kaç doğumlu?

LEVENT KIRCA ‘NIN HAYAT HİKAYESİ 28 Eylül 1950 tarihinde Samsun’un Ladik ilçesinde dünyaya geldi. Annesi öğretmendir, babası ressamdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *