La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman?(Doğru cevap)

La Case de papel 5 sezon ne zaman çıkacak?

Dizi, 2 parça yayınlanacak olan final sezonuyla birlikte izleyicilerine veda edecek. Dizinin 5. sezonun ilk 5 bölümü, 3 Eylül’de Netflix’te yayınlandı.

La Casa de Papel 4 sezon ne zaman yayınlandı?

Alex Pina’nın yaratıcısı olduğu dizide, Ursula Corbero, Itziar Ituno, Alvaro Morte, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo ve Darko Peric rol alıyor. Son tanıtım frgmanı yayınlanan La Casa de Papel ‘in 4. sezonu, 3 Nisan 2020’de tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye’de de yayınlanacak.

La Casa de Papel 5 sezon ikinci kısım ne zaman?

La Casa De Papel, 5. sezon 2. kısım 3 Aralık tarihinde son 5 bölüm ile ekrana geldi.

La Casa de Papel 5 sezon 1 kısım ne zaman?

La Casa De Papel ‘in ilk sezonunun ilk beş bölümü 3 Eylül’de yayınlandı. 3 Aralık tarihinde ise son beş bölüm izleyici ile buluşacak.

La Casa de Papel 5 sezon 1 kısım kaç bölüm?

La Casa de Papel ‘in toplam 10 bölümden oluşacak 5. sezonu iki kısım olarak yayınlanacak. İlk kısım 3 Eylül’ de, ikinci kısım ise 3 Aralık’ta yayınlanacak.

La Casa de Papel 5 sezon kaç bölüm?

La Casa De Papel ‘in finali olan 5. Sezonun 10 bölümden oluşacağı açıklanmıştı. Dizinin beşinci sezon ilk beş bölümü Netflix’te izleyicilerle buluştu.

You might be interested:  Yavru Kediler Ne Zaman Yürür?(Doğru cevap)

La Casa de Papel 4 sezon var mı?

Kadrosunda Alvaro Morte, Ursula Corbero, Pedro Alonso, Alba Flores ve Miguel Herran gibi isimlerin yer aldığı La Casa De Papel ‘in 4. sezonu 3 Nisan cuma günü Türkiye saati ile sabah 10.00’da Netflix’te yayınlanacak.

La Casa de Papel yayınlandı mı?

8 bölümden oluşan 3. kısım 19 Temmuz 2019’da yayımlandı. 8 bölümden oluşan 4. kısım ise 3 Nisan 2020’de yayımlandı. 3 Eylül 2021’de dizinin 5. ve son kısmının ilk 5 bölümü Netflix’te yayımlandı. 3 Aralık 2021’de dizinin 5. bölümün son 5 bölümü yayımlandı ve böylelikle dizi sona ermiş oldu.

La Casa de Papel tamamen bitti mi?

Dünya çapında fenomene dönüşen yapımlardan ‘ La Casa de Papel ‘ sona yaklaşırken, Netflix dizinin hayranlarına bir müjde verdi. Dizinin beşinci ve final sezonu 3 Aralık’ta platformda yayınlanacak bölümlerle son bulacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *