Konuşanlar Yeni Bölüm Ne Zaman?(Doğru cevap)

Konuşanlar kaç günde bir çıkıyor?

Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Hasan Can Kaya önce konuşanları seçiyor ardından birbirinden ilginç sorularla eğlence katlanarak artıyor. Konuşanlar, yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN’de.

Konuşanlar devam ediyor mu?

Öte yandan ‘ Konuşanlar ‘ programının Exxen platformunun kataloğundan kaldırılmasına, 44. bölümün ise tamamen erişime kapatılmasına karar verildi.

Konuşanlar 2 sezon ne zaman çıkacak?

Hasan Can Kaya’nın sunumuyla izleyicilerin karşısına çıkan Konuşanlar ‘ın 13 Ağustos 2021 Cuma tarihinde EXXEN’de yerini alması bekleniyor.

Konuşanlar Harbiye ne zaman yayınlanacak?

All Star için çekimler 28 Temmuz Çarşamba ve 29 Temmuz Perşembe günlerinde Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde gerçekleştirilmişti. Program Exxen platformunda ise 20 Ağustos Cuma günü itibariyle yayına girdi.

Konuşanlar kaç dakika sürüyor?

– Etkinlik sırasında yanınızda yiyecek içecek bulundurmamanızı ve yetkililer tarafından yapılan uyarılara uymanızı rica ediyoruz. – Yukardaki kurallara uygun davranmayan sanat severler yetkililer tarafından etkinlik alanından uzaklaştırılacaktır. – Etkinlik Süresi: 2 Bölüm olmak üzere toplam 3 saattir.

Konuşanlar Exxen ne zaman geçti?

Konuşanlar adlı programı Aralık 2020’de Exxen adlı platforma taşındı ve YouTube’a yüklenen bölümler yayından kaldırıldı.

Konuşanlar nerede çekiliyor 2021?

Büyük bir ilgiyle seyredilen program Grand Pera’da çekilmektedir. Grand Pera’nın adresi Grand Pera Hüseyinağa Mah. İstiklal Cad. No:56-58 / Beyoğlu TAKSİM / İstanbul’dur.

You might be interested:  Vikings 7.Sezon Ne Zaman?(Çözünme)

Konuşanlar bilet fiyatı ne kadar?

Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu ‘ Konuşanlar ‘ programına seyirci olarak katılmak için internet üzerinden veya Biletix gişelerinden bilet almak gerekiyor. Konuşanlar bilet fiyatları 130 TL ile 200 TL arasında değişirken, programın çekim tarihleri önceden net olarak bilinmiyor.

Konuşanlar neden ceza aldı?

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), küfür ve argo ifadelerin kullanıldığı ‘ Konuşanlar ‘ programı nedeniyle dijital içerik platformu Exxen’e idari para cezası ve katalogdan çıkarma müeyyidesi uyguladı. Programda Hasan Can Kaya’nın bazı ifadeleri tepki çekmiş ve tartışmalara neden olmuştu.

Konuşanlar ne?

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen Konuşanlar programı seyircilerin aktif olan konuştuğu hikayelerini anlattığı bir komedi-eğlence programı olarak biliniyor. Programın sunucusu olan Hasan Can Kaya aynı zamanda formatın da sahibi. Programa katılan konuklar başlarından geçen hikayeleri paylaşıyorlar.

Konuşanlar ne zaman başladı?

Ocak 2020’de ilk kişisel projesi olan Konuşanlar Talk Show’un çekimlerine başladı.

Konuşanlar kaç saat sürüyor?

Gösteriler verilen ara ile birlikte ortalama 3.5-4 saat sürüyor. Bilet fiyatları ne kadar? Bilet tarih ve fiyatları için en güncel bilgiyi Mobilet’te “ Konuşanlar ” ya da “Hasan Can Kaya” araması yaparak ulaşacağınız etkinlik sayfasında görebilirsiniz.

Konuşanlar 26 bölüm neden yayınlanmadı?

Bunun sebebi ise belli oldu. Hasan Can Kaya yaptığı açıklamada İzmir’de yaşanan deprem sebebiyle bugün yeni bölümün yayınlanmayacağını duyurdu.

Konuşanlar nerede çekiliyor?

Sanıldığının aksine Hasan Can Kaya Konuşanlar programı özel olarak hazırlanan bir stüdyoda çekiliyor. Bu nedenle sabit bir çekim yerinde yapılan çekimler, İstanbul Grand Pera’da gerçekleştiriliyor. Beyoğlu ilçesinin Taksim Hüseyin Ağa Mahallesi’nde bulunan Grand Pera, programın çekildiği ana bir merkez.

Konuşanlar Musa kaçıncı bölüm?

KONUŞANLAR ‘ MUSA ‘ HANGİ BÖLÜMDE? Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar Talk Show programında Musa Toktaş 13. bölümde yer alıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *