Kardeşlerim Ne Zaman?(Çözünme)

Kardeşlerim hangi günler?

Kardeşlerim dizisi her hafta cumartesi akşamları ekrana geliyor.

Kardeşlerim dizisi neden yok?

Yeni yıl tatili nedeniyle birçok dizi ekran macerasına ara verdi. Yeni bölümünü erteleyen yapımlardan biri de Kardeşlerim oldu. Kardeşlerim dizisinin yeni bölümü 8 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanacak. Bu hafta yılbaşı haftası olması dolayısı ile dizinin yeni bölümü ATV yayın akışında yer almıyor.

8 Ocakta Kardeşlerim var mı?

ATV yayın akışına göre 8 Ocak Cumartesi günü Kardeşlerim dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Saat 20:00’de Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı filmi ekrana gelecek.

Kardeşlerim ne zaman başlayacak 2022 15 Ocak?

ATV yayın akışına göre 15 Ocak 2022 Cumartesi akşamı saat 20:00’da Kardeşlerim 35. bölüm izleyicisiyle buluşacak. Son olarak 34. bölümü yayınlanan dizide neler yaşanacağı ise merak ediliyor. 6

Aşk Mantık İntikam hangi gün?

Yapımcılığını No:9 Productions’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal’ın uyarladığı “ Aşk Mantık İntikam ” dizisi her cuma saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor

Kardeşlerim hangi kanalda?

ATV yayın akışına göre 15 Ocak 2022 Cumartesi akşamı saat 20:00’da Kardeşlerim 35. bölüm izleyicisiyle buluşacak. 6

El Kızı yeni bölüm ne zaman?

Elkızı dizisi yeni bölüm bu hafta yayımlanmayacak. Dizinin yeni bölümü 15 Ocak Cumartesi akşamı ekrana gelmesi beklenirken yayın gününün değişmesiyle pazar günü izleyicilerle olacak. Dizinin final kararı aldığı ve yayımlanacak olan son 3 bölümün ardından final yapacağı konuşuluyor.

You might be interested:  Yatay Geçiş Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Yargı yeni bölüm ne zaman?

YARGI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı ekran macerasına bir haftalık ara vermişti. Yargı 15. bölüm fragmanı yayınlanırken, dizi 15. bölümü ile 9 Ocak Pazar akşamı seyirciyle yeniden buluşacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *