Kara Cuma Ne Zaman?(Soru)

2021 Kara Cuma indirimleri ne zaman?

Black Friday bu yıl 26 Kasım 2021 Cuma gününe denk gelecek. Birçok alışveriş firması ilgili hafta boyunca indirim kampanyaları düzenleyecek.

Kara Cumada ne kadar indirim olur?

Türkçe’ye ” kara cuma” şeklinde çevrilen Black Friday, dünya genelinde düzenlenen bir alışveriş festivaline verilen bir isimdir. Türkiye’de efsane cuma ya da muhteşem cuma gibi isimlerle de anılan bu alışveriş festivalinde, onlarca marka %80’e varan indirimler düzenliyor.

Trendyol Black Friday 2021 ne zaman?

Türkiye’nin en çok alışveriş yapılan online sitesi Trendyol ‘Efsane Günler’ kampanyasını başlattı. İndirimler 23- 26 Kasım 2021 tarihleri arasında devam edecek. Efsane Cuma indirimleri 21 Kasım’da başladı ve 26 Kasım’da sona erecek.

Trendyol Kara cuma ne zaman 2021?

Trendyol Black Friday İndirimi 2021 senesinde 26 Kasım’da başlıyor ve 30 Kasım Cuma gününe kadar devam edecek.

Muhteşem Cuma ne zaman 2021?

Her yıl olduğu gibi Black Friday 2021 de Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma kutlanacak. Amerika, Kanada ve İngiltere gibi ülkelerde gündemde olacak Şahane Cuma günleri tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilecek. Türkiye’de Şahane Cuma 26 Kasım 2021 gününe denk geliyor.

You might be interested:  Elite 4 Sezon Ne Zaman Çıkacak?(Mükemmel cevap)

Muhteşem Cuma indirimleri ne zaman?

Efsane Cuma indirimleri, kasım ayında başlıyor ve bir müddet devam ediyor. Birçok firmanın özel olarak belirlediği indirimleri sunduğu Efsane Cuma yurt dışında Black Friday olarak biliniyor. Hem satıcıların hem de alıcıların merakla beklediği Efsane Cuma bu yıl 26 Kasım 2021 tarihinde başlayacak.

Black Friday da ne kadar indirim oluyor?

Tüm Ürünlerde NET %40 – %30 – %20 İNDİRİM! Black Friday, Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl kasım ayının dördüncü perşembesi kutlanan Şükran Günü’nden (Thanksgiving Day) bir sonraki güne deniyor. Gap Türkiye’de de bu tarih aralığında ‘Muhteşem Hafta Sonu’ kampanyası ile indirimlerini sunuyor.

Boyner Kara Cuma indirimleri ne zaman?

Bu yıl Black Friday 26 Kasım 2021 Cuma tarihine denk gelecek. Black Friday bittikten sonra ilk Pazartesi günü ise Black Friday ‘in devamı niteliğine olan Cyber Monday(Siber Pazartesi) başlıyor. Siber Pazartesi bu sene 29 Kasım 2021 Pazartesi tarihine denk gelecek.

Kara Cuma indirimleri ne zaman başlıyor?

Türkçesi Kara Cuma olan bugün, her yıl, her kasım ayının dördüncü perşembe gecesi başlar ve 1952 yılından beri Amerika’da Noel alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul edilir. Mağazalar yıl boyunca yapmadıkları kadar indirim yapar. Erkenden açılır ve geç kapanır.

Trendyol indirimi ne zaman 2021 Aralık?

Trendyol ‘un kış alışverişi günleri 7-8 Aralık 2021 tarihlerinde. Aralık ‘ın 7 ve 8’inde indirimler bulunuyor.

Trendyol Eylül indirimi 2021 ne zaman?

Birçok ürünü indirimli fiyatlarla vatandaşlarla buluşturan Trendyol ‘un Mega Eylül indirim kampanyasını gerçekleşeceği tarih belli oldu. Her ay gerçekleşen bu indirim kampanyası Eylül ayında 21-22-23 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Trendyol efsane günler ne zaman başlıyor?

Trendyol Efsane Günler kapsamındaki indirimler 23 Kasım 2021 tarihinde saat 00.00’da başlayacak. İndirim 26 Kasım 2021 saat 23.59’a kadar devam edecek. Black Friday indirimleri boyunca cep telefonundan tablete, beyaz eşyadan mobilyaya, kıyafetten bisiklete yüzbinlerce ürün Trendyol indirimlerinde müşterilere sunulacak.

You might be interested:  Yaz Tatili Ne Zaman?(Çözülmüş)

Hepsiburada indirim günleri ne zaman 2021?

Alışveriş yapacak vatandaşların heyecanla beklediği Hepsiburada Kasım indirimleri şimdiden internette trendler listesine girdi. Birçok ürünü indirimli fiyatlarla vatandaşlarla buluşturan Hepsiburada Efsane 11 indirimleri kampanyası 7 Kasım 2021 tarihinde akşam saatlerinde ilgililerin hizmetine sunuluyor.

Black Friday ne kadar sürer?

Bu yıl 26 Kasım Cuma 2021 gününe denk gelen Black Friday, Amerika’da her yıl, kasım ayının dördüncü Perşembe’sine denk gelen Şükran Günü ‘nden sonraki ilk Cuma günü sabahın erken saatlerinden başlayıp gece geç saatlere kadar devam eder. Bu muhteşem indirimler sadece 1 günlüktür.

Hepsiburada Kara cuma ne zaman 2021?

Kara Cuma her yıl Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma olarak planlanır. Bu yıl da tüm dünyada 26 Kasım 2021 ‘de düzenlenecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *