Juventus Maçı Ne Zaman?(Çözünme)

Juventus maçı hangi kanalda saat kaçta?

SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK? Juventus – Cagliari maçı 21 Aralık Salı günü saat 22:45’de başlayacak ve müsabaka S Sport 2’de canlı olarak yayınlanacak.

Juventus maçını hangi kanal veriyor?

Juventus – Genoa maçı 5 Aralık Pazar günü saat 22:45’de başlayacak ve müsabaka S Sport plus’ta canlı olarak yayınlanacak.

Chelsea Juventus maçı Exxen kaçta?

UEFA Şampiyonlar Ligi H Grubu maçında Chelsea ile Juventus bugün saat 23.00’te başlayacak mücadelede kozlarını paylaşacak. Zorlu karşılaşma EXXEN platformundan canlı yayınlanacak.

Lazio Juventus maçı hangi kanalda?

Lazio – Juventus maçı 20 Kasım Cumartesi günü saat 20:00’de başlayacak ve müsabaka S Sport 2’de canlı olarak yayınlanacak. DİĞER Süper Lig’den 3 dev 2021 yılı boyunca sosyal medyayı salladı!

Barça Juventus maçı hangi kanalda?

Barcelona – Juventus maçı 8 Ağustos Pazar günü saat 22:30’da TRT Spor’da canlı yayınlanacak.

Juventus takımı hangi ülkenin?

Juventus Football Club, Torino’da kurulmuş ve İtalyan futbolunun en başarılı ve en büyük kulüplerinden biri olarak bilinir. Toplamda 62 resmi şampiyona kupasıyla, diğer tüm İtalyan takımlarından daha fazla kupaya sahiptir. Bu kupaların 52’si İtalya’da alınmıştır ve bu başarı da kendi başına bir rekordur.

Juventus Udinese hangi kanalda?

Juventus ile Udinese arasındaki karşılaşma saat 22.45’de başlayacak. Mücadele S Sport 2’den canlı yayınlanacak. 6

You might be interested:  Ücretsiz Izin Ne Zaman Bitiyor?(Çözünme)

Juventus Fiorentina maçı hangi kanalda?

Juventus – Fiorentina maçı 6 Kasım Cumartesi günü saat 20:00’de başlayacak ve müsabaka S Sport 2’de canlı olarak yayınlanacak.

Inter Juventus Kupa maçı hangi kanalda?

İNTER JUVENTUS MAÇI NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA? İtalya Süper Kupası kapsamında oynanacak İnter Juventus maçı, 12 Ocak Çarşamba günü saat 23.00’da ekrana gelecek. Karşılaşma TRT Spor ekranlarından canlı izlenebilecek.

Juventus ligde kaçıncı?

Juventus Malmö maçı saat 20.45’te Exxen ekranlarından naklen yayınlanacak.

Chelsea Leeds United maçı hangi kanalda?

Chelsea – Leeds United maçı 11 Aralık Cumartesi günü saat 18:00’de oynanacak. Mücadele A Spor’da canlı yayınlanacak.

GS Lazio maçı ne zaman hangi kanalda?

LAZIO – GALATASARAY MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA? Roma Olimpiyat Stadı’nda TSİ 23.00’te başlayacak maçı İspanyol hakem Carlos del Cerro Grande yönetecek. Karşılaşma, Exxen dijital platformundan canlı yayımlanacak.

Lazio maçı kaçta?

SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK? Inter – Lazio maçı 9 Ocak Pazar günü saat 22:45’de başlayacak ve müsabaka S Sport 2’de canlı olarak yayınlanacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *