Ismek Kursları Ne Zaman Başlıyor?(En iyi çözüm)

2021 İSMEK yüz yüze eğitim ne zaman?

İSMEK ‘te 2020- 2021 dönemi yüz yüze eğitim kayıtları 11 Kasım’da başlayacak. Uzaktan eğitimler devam ederken, yüz yüze eğitimler de 24 Kasım’dan itibaren verilecek. Pandemi nedeniyle her türlü hijyen önleminin alındığı merkezlerde, sosyal mesafeye dikkat edilecek, kursiyerlerden HES Kodu istenecek.

İSMEK kayıtları ne zaman başlıyor 2022?

İSMEK 2021- 2022 Kayıtları 24 Eylül’de Başlıyor. İSMEK 2021- 2022 Kurs kayıtları 24 Eylül Cuma günü, saat 10.00’da başlayacaktır.

İSMEK kayıt ne zaman 2021?

İSMEK 2021 -2022 kurs kayıtları 24 Eylül Cuma saat 10.00 itibari ile başladı. İSMEK KAYDI NASIL YAPILIR? Kayıtların başlaması ile birlikte İSMEK ‘in resmi İnternet sitesi kursiyer. ismek. istanbul adresinden yapılacak.

İSMEK kurslarında hangi bölümler var?

Yeni bir meslek edinmeyi amaçlayan veya mesleğinde sürekli gelişimi hedefleyenler için çeşitli eğitimlerin yer aldığı bu dalda; Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Grafik ve Teknik Tasarım, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Mesleki Teknik Eğitim, Moda Tasarımı ve Tekstil

İsmek yabancı dil kursları ne zaman başlıyor?

Ücretsiz Yabancı Dil Kursu İçin Tıklayınız. İSMEK 2021-2022 Kurs kayıtları 24 Eylül Cuma günü, saat 10.00’da başlayacaktır.

You might be interested:  Normal Doğum Dikişleri Ne Zaman Düşer?(Çözünme)

İsmek te hangi kurslar var 2021?

İSMEK kursları kapsamında kursiyerlere, Ahşap Tasarımı ve Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Dil Eğitimleri, Grafik ve Teknik Tasarım, Güzellik ve Saç Bakımı Hizmetleri, Hayvan Yetiştiriciliği, Kişisel Gelişim ve Eğitim, Moda Tasarımı ve Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Finans, Müzik, Örgü

İsmek kursuna nasıl kayıt olunur?

İSMEK ‘e artık internet üstünden kayıt olunabilir. Her yıl yüzlerce kursiyeri mezun eden İSMEK ‘e kayıt olmak için İSMEK kayıt sayfasına girmeniz gerekiyor. Online olarak kaydınızı oluşturduktan sonra size en yakın İSMEK merkezine gidip kimlik fotokopinizi bırakmanız yeterlidir.

Sultanbeyli İsmek kurs kayıtları ne zaman?

Sultanbeyli İSMEK Kurs Merkezlerini Gördünüz mü? İSMEK 2021-2022 Kurs kayıtları 24 Eylül Cuma günü, saat 10.00’da başlayacaktır.

Ismekler açılacak mı?

İSMEK kayıt işlemleri 24 Eylül Cuma günü saat 10.00 itibari ile başlayacak. İSMEK kayıt https://kursiyer.ibb.istanbul/ sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor. Yayınlanma: 08:47 – 24 Eylül 2021. Enstitü İstanbul İSMEK ‘te yeni dönem 24 Eylül’de başlıyor.

Ismek kursları ücretsiz mi?

Gerek kayıt, gerekse eğitim ve hatta eğitim dönemi bitip sertifika alacağınızda dahi sizden hiçbir şekilde ücret talep edilmez. İsmek masrafları buna usta öğretici maaşlarıda dahil olmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanmaktadır. Evet değerli arkdaşlar ismek tamamen ücretsiz bir eğitim kurumudur.

Ismek kursları haftada kaç gün?

İSMEK Kursları Hafta İçi Ve Hafta Sonu Gündüz Tam Gün 8 Saat, Yarım Gün 3-4-6 Saat, Ve Akşam Olarak Açılabilmektedir. Tam Günlük Kurslarda Eğitim Sabah Saat 09:00’da Başlayıp Akşam 16:10’da Sona Erer.

Ismek iş imkanı sağlıyor mu?

İstanbul genelinde 200’den fazla noktada eğitim imkanı sağlayan kurum aynı zamanda eğitim gören kursiyerleri için kariyer imkanı da sağlamaktadır. Çünkü o duyuru levhaları genellikle aldığınız eğitim ile alakalı iş ilanları içermektedir. Bir çok iş veren İsmek kurslarında eğitim alan kursiyerleri tercih etmektedir.

You might be interested:  Konuşanlar Yeni Bölüm Ne Zaman?(Doğru cevap)

Hangi kurslar para kazandırıyor?

2021 Yılında En Çok Para Kazandıran Sertifikalar

  • Mesleki Becerileriniz Resmiyete Kavuşsun!
  • Fotoğrafçılık Sertifikası
  • 2. Web Tasarım Sertifikası
  • 3. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası
  • Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifikası
  • Liderlik Eğitimi Sertifikası
  • İnsan Kaynakları Sertifikası
  • İleri Excel Sertifikası

Ismek kursları kaç yaş sınırı?

Sayıları hızla artan İsmek Mesleki Uzmanlık Merkezleri diğer kurs merkezlerinden farklı olarak alt ve üst yaş sınırı uygulamaktadır. Alt yaş sınırı 16 olup, üst yaş sınırı ise 45 olarak uygulanmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *