Hükümsüz Yeni Bölüm Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

Hükümsüz 11 yeni bölüm ne zaman?

Hükümsüz dizisinin 11. bölümü 19 Mart 2021 Cuma günü Exxen’de yayınlandı.

Exxen Hükümsüz ne zaman?

Exxen dizileri tümü gibi Exxen Hükümsüz başlama tarihi de 1 Ocak 2021 olarak duyuruldu. Exxen Hükümsüz izleyebilmek için 1 Ocak 2021 tarihinde platforma üye olmak gerekecek.

Hükümsüz ikinci sezon gelecek mi?

1 Ocak itibarıyla hizmete giren Exxen’in ilk orijinal dizilerinden Hükümsüz ve Öğrenci Evi için 2. sezon onayı geldi. İkisi de 12 Mart’ta sezon finali yapacak.

Hükümsüz ne zaman yayınlanacak?

Sadece Exxen abonelerinin izleyebileceği dizinin oyuncu kadrosunda Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy gibi isimler yer alıyor. Dizinin 3.bölümünün 20 Ocak 2021’de yayınlanması bekleniyor.

Exxen dizileri 2 sezon ne zaman?

Dizinin ikinci sezonu için 2022 yılını bekleriz derken, güzel bir sürpriz yapıldı. Exxen platformunda dizinin yeni sezonunun 31 Aralık tarihinde başlayacağı açıklandı.

Hükümsüz yeni bölüm ne zaman 10 bölüm?

Hükümsüz dizisinin 10. bölümü 12 Mart 2021 Cuma günü Exxen’de yayınlandı. Platforma yüklenen yeni bölümü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizde.

Hükümsüz nasıl izlenir?

Hükümsüz dizisi 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren Exxen platformunda haftalık olarak yayınlanıyor. Hükümsüz dizisinin 8. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Exxen paralı bir platformdur ve dizileri izlemek için üyelik gerektirir.

Hükümsüz hangi olay?

ilk 4 bölüm inci sefer isminde cinayeti 5 yıl sonra aydınlatılan 15 yaşında bir kızı ve asıl amaç avukatın öldürülmesi iken kurban olan başka bir kadının hikayesini anlatıyor. gerçekten kimler olduğunu saptayamadım.

You might be interested:  Msü Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2021?(Çözünme)

Öğrenci evi yeni bölüm ne zaman 11?

Öğrenci Evi dizisinin 11. bölümü 12 Mart 2021 Cuma günü Exxen’de yayınlandı.

Bir Başkadır kac sezon?

Netflix’in Türk dizisi Aşk 101 ‘in 2. sezonu 1 Ekim Cuma günü yayınlanıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *