Hızlı Ve Öfkeli 9 Ne Zaman Çıkacak Türkiye?(Mükemmel cevap)

Hızlı ve Öfkeli 9 Türkiyede ne zaman çıkacak?

Film, 2 Temmuz’da Türkiye’de sinemalarda vizyona girecek.

Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman çıkacak Netflix?

Dünyanın en çok kullanılan film izleme platformlarından birisi olan ve sinemada gösterimde olan filmleri yayınlayan Netflix ‘te Hızlı ve Öfkeli 9 filminin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Hızlı ve Öfkeli 9 filminin, Temmuz ayı içerisinde Netflix platformunda yayınlanması bekleniyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 ne kadar izlendi?

Film, Türkiye’de toplamda 693 bin 240 seyirci tarafından izlendi. DUVAR – Gösterimdeki dördüncü hafta sonunu geride bırakan ” Hızlı ve Öfkeli 9 “, Box Office Türkiye liderliğini sürdürüyor. Dördüncü hafta sonunda 64 bin 565 seyirci tarafından izlenen film, Türkiye’de şimdiye kadar toplam 693 bin 240 izleyiciye ulaştı.

Yeni Hızlı ve Öfkeli ne zaman çıkacak?

Hızlı ve Öfkeli serisinin onuncu filminin vizyon tarihi belli oldu. Seriye final yapacak son iki filmden ilki olan Hızlı ve Öfkeli 10’un, ABD’de 7 Nisan 2023 tarihinde gösterime girmesi planlanıyor.

Hızlı ve Öfkeli 10 Ne Zaman Çıkacak?

Galeri: Fast And Furious 9 ‘da Yer Alacak Olan Bazı Araçlar Hızlı ve Öfkeli 9 ‘da kısa bir rolü bulunan Jason Statham da geri dönecek. Ayrıca, Gal Gadot’un canlandırdığı Gisele karakterinin de geri dönmesi muhtemel. Evet, kendisi altıncı filmin sonunda ölmüştü.

You might be interested:  Tazminat Hakkı Ne Zaman Doğar?(Çözülmüş)

Hızlı ve Öfkeli Netflix de var mı?

‘ Hızlı ve Öfkeli ‘ Netflix ‘te mi? Hızlı ve Öfkeli Netflix Türkiye’de mevcut değil. Diğer ülkelerde Netflix ‘te mevcuttur ve birkaç basit adımda kilidini açabilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli ne zaman bitecek?

Seri 8 filmden oluşmaktadır ancak dağıtıcı firma serinin 9. (2020) ve 10. (2021) filmlerin çıkacağını ve final filmleri olacağını duyurmuştur.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw ne kadar izlendi?

Box Office Türkiye: Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw ‘dan, 285 bin seyirciyle tüm zamanların yaz açılış rekoru!

Hızlı ve Öfkeli 9 ne kadar kazandi?

Deadline’ın hazırladığı bir rapora göre, gişe liderliğini devam ettiren film, dünya genelinde 500 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. Box Office Türkiye’nin haberine göre, ” Hızlı ve Öfkeli 9 “, ABD dışında vizyona girdiği 50 civarı ülkede toplamda 374 milyon dolar kazandı.

Hızlı ve Öfkeli 9 2021 ne zaman çıkacak?

Van Diesel ise bu filmin ne zaman final yapacağını açıkladı. Yeni filmde yine aksiyon dolu sahneler olacak. Yapılan açıklamaların devamında Hızlı ve Öfkeli 9 filminin hemen ardından gelecek olan 2 film final olacak. Böylece 2024 yılında bu seri tamamen bitecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *