Hercai Ne Zaman?

Hercai yeni bölüm ne zaman?

Hercai 10 Ocak Pazar akşamı yeni bölümü ile diziseverlerin karşısına çıkacak. Hercai dizisinin yeni bölümleri 10 Ocak tarihinden itibaren pazar akşamları yayınlanmaya başlanılacak. ATV’de bu akşam yeni dizi Akıncı ikinci bölümü ile ekrana gelecek.

Hercai Hangi Gün Oynuyor?

DUVAR – Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in paylaştıkları, Atv’nin cuma akşamları izleyiciyle buluşan Mia Yapım imzalı dizisi Hercai bundan böyle Salı günleri izleyici karşısında olacak.

Atv’de hercai dizisi bitti mi?

Hercai dizisinin final yapacağı bir süredir gündemdeydi. Üç sezondur yayınlanan Hercai dizisi 69. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak. İşte 15 Mart 2019 tarihinden bu yana ATV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Hercai Hercai ‘nin final bölümünün detayları

Hercai final mi?

Hercai 25 Nisan Pazar günü 69. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Hercai sonu nasil bitti?

Hercai kitabının sonunda ise sırtından bıçaklanan Miran’ ın yanına hastaneye koşarak, onu affettiğini artık gözlerini açması için yalvardığını ve gerçekleri hasta yatağında Miran uyurken mırıldanması ile kitabın sonu gelir. Hercai kitabından uyarlanan senaryoya göre; Reyyan dinalde ölmeyecektir.

Hercai 69 bölüm final mi?

İlk bölümü 15 Mart 2019’da yayınlanan Hercai dizisi, 25 Nisan 2021 günü yayınlanacak 69. bölümle ekranlara veda edecek. 2021 yılıyla beraber reytingleri düşen dizinin son olarak günü değiştirilmiş fakat bu da diziyi kurtarmaya yeterli olmamıştı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *