Harry Potter 9 Ne Zaman Çıkacak?(EN iyi 5 ipucu)

Harry Potter 9 çıkar mı?

Yeni projede Rupert Grint’in de olabileceği iddia edilmişti. İddialar üzerine konuşan oyuncu ise, bunun tuhaf olduğunu belirtse de gelecekte olabilecek HP projelerine kapıyı aralık bırakıyor. Yüreklere su serpecek kısa bir cevap vermek gerekirse; hayır, Harry Potter efsanesi ve serinin sihirli dünyası sona ermedi.

Harry Potter 2022 ne zaman?

Harry Potter serisinin 20. yılana özel bir düzenlemenin gerçekleşeceğini daha önceden duyurmuş olsa da HBO tarafından yayınlanan fragman Harry Potter hayranları için büyük sürpriz oldu. Tüm Harry Potter hayranının merakla beklediği “Return to Hogwarts ” özel bölüm olarak 1 Ocak 2022 tarihinde yayınlanacak.

Harry Potter Return to Hogwarts ne zaman çıkacak?

Harry Potter hayranları tarafından merakla beklenen bu özel bölüm, HBO Max’te yayınlandı. 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te izleyiciler ile buluşan “Return to Hogwarts” yapımı herhangi bir yeni Harry Potter hikayesi yer verilmiyor.

Harry Potter ne zaman başladı?

Harry Potter serisi, J. K. Rowling tarafından yazılan Harry Potter kitaplarının sinema uyarlamasıdır. Yapımcılığı, Warner Bros tarafından üstlenilmiştir. Serinin ilk filmi 2001 çıkışlı Harry Potter ve Felsefe Taşı, son filmi ise 2011’de de vizyona giren Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2 olmuştur.

You might be interested:  Nst Ne Zaman Yapılır?

Harry Potter 8 kitap çıkacak mı?

1 OCAK 2022’DE YAYINLANACAK Warner Bros.’un sekiz orijinal ” Harry Potter ” filminin tamamı şu sıralar HBO Max’te yayınlanıyor. Özel bölüm ayrıca, 2022 baharında Warner Bros. Pictures’ın “Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore”un ilk vizyona girmesinden önce TBS ve Cartoon Network’te yayınlanacak.

Harry Potter yılbaşı hangi filmde?

Oyuncular, Kasım 2001’de vizyona giren ilk ” Harry Potter ve Felsefe Taşı” filminde yer alan orijinal Hogwarts yatılı okul setlerine dönüş yaptı. “ Harry Potter Yıldönümü: Hogwarts ‘a Dönüş” adlı özel gösterim, Londra’da ilk filmin setinde çekildi.

Hogwarts nerede çekildi?

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu, İngiliz yazar J.K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter serisindeki cadılık ve büyücülük eğitimi veren kurgusal okul. Kısa adıyla Hogwarts, İskoçya’da bulunur ve sihir aleminin prestijli okullarından biridir.

Hogwarts a dönüş film mi?

Bununla birlikte 20 Aralık Pazartesi HBO Max, Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts (Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts’a Dönüş ) adlı özel yapımın fragmanını paylaştı. Harry Potter filmlerinden kesilen bölümlerle birlikte fragmanda heyecan verici görüntüler yer alıyor. Old memories shared.

Harry Potter nerede yayınlanacak?

Bugün yayınlanan fragmanla duyurulan ‘ Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts ‘ 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te yayınlanacak.

Harry Potter return to Hogwarts nereden izleyebilirim?

Harry Potter hayranları tarafından merakla beklenen bu özel bölüm de HBO Max’te yayınlanacak. 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te izleyiciler ile buluşacak ” Return to Hogwarts ” yapımı herhangi bir yeni Harry Potter hikayesi yer verilmiyor.

Harry Potter hangi kanalda yayınlanacak?

Başrollerinde Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson’ın olduğu ” Harry Potter ve Sırlar Odası ” filmi Kanal D’de!

You might be interested:  Türkmenistan Hava Yolları Ne Zaman Açılacak?(Soru)

Harry Potter sıralaması nasıl?

Kitaplar

  • Harry Potter ve Felsefe Taşı (1997)
  • Harry Potter ve Sırlar Odası (1998)
  • Harry Potter ve Azkaban Tutsağı (1999)
  • Harry Potter ve Ateş Kadehi (2000)
  • Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2003)
  • Harry Potter ve Melez Prens (2005)
  • Harry Potter ve Ölüm Yadigârları (2007)

Harry Potter serisi nasıl ortaya çıktı?

Harry Potter ‘ın Yaratılışı Devletin ona ödediği işsizlik maaşı 69 pound ile kızını büyütmeye çalışıyordu. Bu süre içinde kafelerde çocuğunu pusetinde uyutarak bu eşsiz kitap serisini tamamladı. 1995 yılında nihayet Harry Potter ve Felsefe Taşı el yazması metnini yazdı ve yayınevlerine yollamaya başladı.

Harry Potter hangi yıl Hogwarts a başladı?

Rowling’in ilk hikâyeyi 90’ların başları boyunca ancak yazması, Harry ‘nin 1991’de Hogwarts’a girmesini anlamlı hale getirmektedir. Bu epik hikâyeye başladığında olduğu dönemi, olayların başlangıcındaki güncel tarih olarak kullanmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *