Hafta Içi Sokağa Çıkma Yasağı Ne Zaman?

Hafta içi sokağa çıkma yasağı kaçta başlıyor?

Önceden akşam saat 21.00’da başlayan hafta içi sokağa çıkma kısıtlaması artık saat 22.00’da başlıyor. Kısıtlama ertesi gün sabah saat 05.00’da sone eriyor.

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mi?

Hafta içi sokağa çıkma yasağı kaldırıldı ancak karar 1 Temmuz’dan itibaren uygulanacak. Kabine toplantısı ardından konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan sokağa çıkma yasağının 1 Temmuz’da biteceğini duyurdu. Uzun süredir hafta içi günleri uygulanan sokağa çıkma yasağı 1 Temmuz itibariyle kaldırılacak.

Hafta içi hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

Cumartesi ve Pazar günü sokağa çıkma yasağı uygulanmayacak. Hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın sokağa çıkma ile buna bağlı olarak uygulanan birçok yasak sona erdi. Temmuz ayı itibariyle uygulanacak kararların bir bölümü Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu.

Hafta içi akşam yasak var mı?

İçişleri Bakanlığı, valiliklere gönderdiği “Sokağa Çıkma Kısıtlamaları” konulu genelge kapsamında, yeni bir karar alınıncaya kadar hafta içi saat 21.00-05.00, hafta sonu cuma 21.00’den pazartesi 05.00’e kadar sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağını belirtti.

You might be interested:  Gs En Son Ne Zaman Şampiyon Oldu?(En iyi çözüm)

Sokağa çıkma yasağı akşam kaçta başlıyor?

Alınan karara göre pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri 22.00-05.00 saatlerinde sokağa çıkma yasağı uygulanacak.

Sokağa çıkma yasağı sabah kaçta başlıyor?

HAFTA İÇİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ Hafta içerisinde yer alan günlerde 19.00-05.00 saatleri arasında, hafta sonları ise cuma günleri saat 19.00’da başlayıp, cumartesi ve pazar günlerinin tamamını kapsayacak ve pazartesi günleri saat 05.00’de tamamlanacak şekilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor.

1 Temmuz yasak var mı?

1 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 05.00’ten itibaren ise hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın sokağa çıkma ile buna bağlı olarak uygulanan şehirler arası seyahat kısıtlamaları sona erecek ve belirtilen tarihten itibaren sokağa çıkma ve şehirler arası seyahat kısıtlaması uygulanmayacaktır. ”

Türkiye’de sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlıyor?

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI NE ZAMAN? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni koronavirüs kısıtlamalarını açıkladı. Hafta sonları tedarik ve üretim zincirleri aksamayacak şekilde 10.00 ile 20.00 saatleri arası dışında sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak.

Sokak kısıtlaması ne zaman bitecek?

29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’dan başlayan kısıtlama, 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek.

Sokak çikma yasağı kaçta başlıyor 2021?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Millete Sesleniş Konuşması yaptı. Bugün yasak var mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Haziran ayı boyunca sokağa çıkma sınırlamaları hafta içi ve cumartesi günü akşam 22.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında uygulanmaya devam edecektir..

Cumartesi pazar sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlıyor?

Cumartesi günü sokağa çıkma yasağı saat 22.00’de başlayacak, Pazartesi günü saat 05:00’te sona erecek. Sokağa çıkma yasağı sadece Pazar günü uygulanacak. Kademeli normalleşme adımları ile hafta içi günleri saat 22:00’ye çekilen sokağa çıkma yasağında hafta sonu için de düzenlemeye gidildi.

You might be interested:  Ekpss Tercihleri Ne Zaman?

Sokağa çıkma yasağı ne zaman uygulanacak?

Sokağa çıkma yasağı hafta içi günleri saat 22:00’den itibaren, pazar günleri ise tam gün uygulanıyordu. Kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan hafta sonu da dahil olmak yasakların kaldırıldığını ancak 1 Temmuz’dan itibaren uygulanmaya başlanacağını duyurdu.

Hafta içi sokağa çıkma yasağı kalkacak mı?

Toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan beklenen haberi verdi. Erdoğan şunları ifade etti; 1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıyoruz. Bu bilgilere göre hafta içi yasakları 1 Temmuz’dan itibaren kalkacak.

Yasaklar akşam saat kaça kadar?

Yeni normalleşme kararlarına göre, Haziran boyunca sokağa çıkma kısıtlaması hafta içi ve cumartesi günü için akşam 22:00 ile sabah 05:00 arasında devam edecektir. Bu sınırlama cumartesi 22.00 ile pazartesi 05.00 arasında yani pazar gününü tam kapsayacak şekilde uygulanacak.

Akşam sokağa çıkma yasağı kaça kadar?

Geçtiğimiz günlerde olduğu gibi bugün de yasak saat 22:00 itibariyle başlayacak. Kademeli normalleşme adımları ilan edilen sokağa çıkma yasağı saatleri 1 Temmuz’dan itibaren kaldırılıyor ancak o tarihe dek bugün de dahil olmak üzere sokağa çıkma yasağı 22:00 – 05:00 saatleri arasında uygulanmaya devam edecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *