Gs Seçim Ne Zaman?

Galatasaray seçimi Başladı mı?

Galatasaray Kulübü Divan Kurulunun başkanlık seçimi başladı. Genel kurulda Aykutalp Derkan sarı, Niyazi Yelkencioğlu ise kırmızı oy pusulası kullandı. Toplam 2 bin 255 kişinin oy kullanma hakkına sahip olduğu seçimde üyeler için 4 sandık kuruldu.

Galatasaray seçim ne zaman 2020?

Galatasaray Kulübü başkanını seçecek. Galatasaray Kulübünde seçimli olağan genel kurul 19 Haziran Cumartesi günü yapılacak. Galatasaray Lisesinde gerçekleştirilecek seçimde sarı-kırmızılı kulüp, 3 yıllığına yeni başkanını seçecek. Saat 10.00’da başlayacak oy verme işlemi, 15.00’te sona erecek.

Galatasaray başkanlık seçimleri ne durumda?

Galatasaray ‘da seçimli olağanüstü genel kurulunda oy sayma işlemi tamamlandı. Seçimde 8 bin 500 üye oy kullanma hakkına sahipken oy kullanan 4731 üyeden 1541’inin oyunu alan Burak Elmas, Galatasaray ‘ın 38. başkanı oldu. Sarı kırmızılıların yeni başkanı ve yönetim kurulu, 3 yıl süreyle görev yapacak.

Galatasaray’da seçim Saat Kaçta?

Galatasaray üyeleri 19 Haziran Cumartesi günü saat 15:00’e kadar oy verme işlemini gerçekleştirecek. Oy sayımlarının tamamlanmasıyla Galatasaray ‘ın 38. başkanı belli olacak. Mevcut başkan Mustafa Cengiz’in sağlık sorunları nedeniyle yeniden aday olmadığı Galatasaray ‘da 5 isim başkanlık için yarışacak.

Galatasaray yeni başkanı kim oldu 2021?

2021 Galatasaray Spor Kulübü başkanlık seçimi, 19 Haziran 2021 tarihinde 38. Galatasaray başkanını belirlemek için yapılan seçimdir. Seçimi Burak Elmas kazandı ve Galatasaray ‘ın 38. Başkanı oldu.

You might be interested:  Ak Parti Iktidara Ne Zaman Geldi?

Galatasaray yeni teknik direktörü kim?

Bir sonraki Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimi, Türkiye cumhurbaşkanını belirlemek için en geç 18 Haziran 2023 tarihinde yapılacak seçimdir. 2023 Türkiye genel seçimleri ile aynı gün yapılacaktır.

Galatasaray seçimi kaç sandık var?

Aidatlarını yatıran ve seçimde oy kullanma hakkına sahip üyeler, Galatasaray Lisesi’ndeki sınıflarda kurulacak 30 sandıkta oy atabilecek. Oy kullanım alanları, yeni tip koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında düzenlenecek.

Mazbata ne zaman verilir Galatasaray?

Galatasaray Kulübü, yeni başkan Burak Elmas ve kurullarına mazbatalarının 22 Haziran 2021 Salı günü saat 11.00’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda verileceğini duyurdu.

Kulüp başkanı kaç yılda bir seçilir?

Başkanlar 4 yıllık bir süre için seçilir. Seçilen başkan tekrar aday olabilir ve seçilebilir. Seçilen başkan Genel Sekreter vasıtası ile Kongre ve İdari Komite kararlarını uygulamak zorundadır.

Galatasaray’ın yeni başkanı kim olacak?

Galatasaray ‘ın 38. başkanı Burak Elmas seçildi. Eşref Hamamcıoğlu’nun uzun süre önde götürdüğü yarışta, son 2 sandık kala öne geçen Burak Elmas, 4731 oyun 1541’ini alarak Mustafa Cengiz’in ardından Galatasaray ‘ın yeni başkanı oldu. Galatasaray Kulübü’nün yeni başkanı Burak Elmas oldu.

Galatasaray’ın yeni başkan adayları kim?

GALATASARAY BAŞKAN ADAYLARI KİMLER? Başkan adaylarının yönetim kurulu asil ve yedek listeleri şöyle: Metin Öztürk: Asil: Nasuhi Sezgin, Bora İsmail Bahçetepe, Rıza Tevfik Morova, Erol Erkuloğlu, Asena Yılmazkaya Dinçbaylı, İsmail Sarıkaya, Osman Aral, Emre Alkin, Dikran Gülmezgil, Nihat Kırmızı.

Metin Öztürk Galatasaray kimdir ne iş yapar?

1961 İstanbul doğumlu olan Metin Öztürk, iş hayatına gazeteci olarak başladı.Türkiye’nin en büyük yerli asistans şirketi Assist Line’ın kurucusu ve Yönetim Kurulu başkanı olan Metin Öztürk ‘ün Sahip olduğu şirketlerin bünyesinde farklı alanlarda yayın yapan dergiler, dijital platformlar ve reklam-pazarlama şirketleri

You might be interested:  Rick And Morty 5 Sezon Ne Zaman?

Fatih Terim oy kullandı mı?

Oy kullanmadım ve hiçbir zaman müdahil olmadım. Boş olduğum zaman gittim oy kullandım; ailemle de kullandık; ama özellikle bu sefer kullanmadım. Düşünün ki önce avukatımızdan ayrıldık.” dedi. Seçim tarihi takımın hazırlıklarını etkiledi mi sorusuna Fatih Terim, “Seçim tarihlerini bir defa düşünmek lazım.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *