Gönül Dağı Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?(Doğru cevap)

Gönül Dağı yeni sezon ne zaman oynayacak?

Gönül Dağı ‘nın yeni sezon ilk bölümü 11 Eylül Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de ekranlara gelecek.

2021 Gönül Dağı ne zaman başlıyor?

Gönül Dağı dizisinin yerine 2022 Dünya Kupası Türkiye-Cebelitarık maçı yer alacak. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? Gönül Dağı dizisi 20 Kasım 2021 akşamı yeni bölümüyle ekranda yer alması bekleniyor.

TRT 1 de Gönül Dağı ne zaman başlayacak?

Dizi yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak ve saat 20:00’da başlayacak.

TRT 1 Gönül Dağı nerede çekiliyor?

Gönül Dağı, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor.

Gönül Dağı kaç sezon?

Dizi, 29 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan 30. bölümü ile sezon finali yaptıktan 2 ay kadar sonra Kurban Bayramı’na özel olan televizyon filmini 20 Temmuz 2021 tarihinde Gönül Dağı “Kurban” adı ile TRT 1’de yayınlamıştır.

Gönül Dağı 40 bölüm ne zaman?

Gönül Dağı 40. bölüm izle TRT 1 HD, Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman saat kaçta, Gönül Dağı 40 bölüm ne zaman saat kaçta 20 Kasım Cumartesi saat 20:00’de.

Gönül Dağı dizisi ne gün?

Her hafta cumartesi günü izleyicilerle buluşan Gönül Dağı en son 25 Aralık Cumartesi günü 45.

Gönül Dağı hangi kanalda oynuyor?

Yayınlanan dizinin ilk bölümünden itibaren Ankara’da çekimleri yapılacak olan dizide rating listesinin üst sıralarında yer alması bekleniyor. Teşkilat 9 Ocak 2021 Pazar günü saat 20:00’de yeni bölümü TRT 1’de yayınlanacak.

You might be interested:  Eyt Çıkarsa Ne Zaman Emekli Olurum Hesaplama?(Doğru cevap)

Gönül Dağı dizisi bu hafta neden oynamadı?

Gönül Dağı dizisi yeni bölümü bu hafta milli maç olması nedeniyle bu hafta yayımlanmayacak. TRT yayın akışında Gönül Dağı dizisinin yerine 2022 Dünya Kupası Türkiye-Cebelitarık maçı yer verildi. Gönül Dağı dizisi 40. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

Gönül Dağı Sivrihisar’ın hangi köyünde çekiliyor?

Gönül Dağı dizisi Eskişehir’ in Sivrihisar ilçesinde çekilmektedir. Dizide görünen Gedelli köyü, günümüzde Niğde ilinin Ulukışla ilçesine bağlıdır. Senaryoda geçen Gedelli köyü, aslında dizinin çekimlerinin yapıldığı Eskişehir’ in Sivrihisar ilçesinin kırsal bölgesidir.

Gedelli nerede Gönül Dağı?

Dizide Yozgatlı Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilirken filmin Yozgat’ın Gedelli ilçesinde geçtiği izlenimi verilmesine rağmen Gedelli günümüzde Niğde’nin Ulukışla ilçesinde yer alan bir köy olarak bilinmektedir. Ancak Gönül Dağı dizisinin çekimleri Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde gerçekleştirilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *