Godzilla Vs Kong Ne Zaman?(Çözünme)

Godzilla vs Kong filmi 26 Mart 2021 tarhinde ABD’de vizyona girmişti. Türkiye’de ise vizyona ABD’de yayınlandıktan 2 ay sonra girecek. Yani 21 Mayıs tarihinde sinemalarda olması bekleniyor.

Godzilla vs Kong nerede yayinlanacak?

Kong, Wonder Woman 1984 Gibi Vizyona Girdiği Gün HBO Max’te Yayınlanabilir.

Godzilla vs Kong Netflix te ne zaman çıkacak?

2014 yılında Godzilla filmiyle başlayan ve Kong: Skull Island, Godzilla: King of the Monsters gibi filmlerle devam serinin en önemli karşılaşmasını anlatacak olan Godzilla vs. Kong ‘un, güncel planlanan vizyon tarihi ise 21 Mayıs 2021.

Godzilla vs Kong Ne zaman televizyona çıkacak?

Warner Bros. Godzilla vs. Kong filminin beklenenden iki ay önce gösterileceğini duyurdu. Efsanevi canavarlar, 21 Mayıs yerine 26 Mart’ta sinemalarda ve yayın hizmeti HBO Max’te karşı karşıya gelecek.

Kong vs Godzilla çıktı mı?

Yapımı Warner Bros ve Legendary Entertainment tarafından üstlenilen ve çocukluğumuzda bizleri uykumuzdan alıkoyan canavarların günümüze uyarlanmış hali Godzilla vs. Kong 24 Mart tarihinden itibaren uluslararası bölgelerde yaşayan izleyicileriyle buluşmaya başladı.

Godzilla vs Kong Netflix var mı?

Godzilla vs Kong, 2021’in ilk büyük WB Pictures filmlerinden biri ve Mart 2021’de bir ay boyunca yalnızca ABD’de HBO Max’te yayınlanacak.

Godzilla vs Kong konusu nedir?

Godzilla vs Kong, canavarların düyada dolaştığı, insanlığın gelecekleri için mücadele ettiği bir zamanda, doğanın en güçlü ikilisi olan Godzilla ve Kong, daha önce hiç görülmemiş bir savaşta çarpışmasını konu ediyor. İki canavar üstünlük için karşı karşıya geldiğinde, insanlık büyük bir tehlikenin ortasında kalır.

You might be interested:  Muharrem Ayı Ne Zaman Bitiyor 2021?(Soru)

Godzilla vs Kong 2021 hangi platformda?

Godzilla vs. Kong, çıkışından sonra 30 gün boyunca HBO Max platformunda kalmaya devam edecek. Ayrıca filmin IMDb sayfasına göre Türkiye’deki gösterim tarihi 21 Mayıs 2021. Yani film, ABD’de ve HBO Max’te yayınlandıktan yaklaşık 2 ay sonra Türkiye’de vizyona girecek.

Hayat güzeldir Netflix te var mı?

‘ Hayat Güzeldir ‘ Netflix ‘ te mi? Hayat Güzeldir Netflix Türkiye’de mevcut değil. Diğer ülkelerde Netflix ‘ te mevcuttur ve birkaç basit adımda kilidini açabilirsiniz.

King Kong gerçek olabilir mi?

“ King Kong ‘u uçaklar öldürmedi. Quaternary International dergisinde yayınlanan yeni bir araştırmaya göre, gerçek “ King Kong ” olarak tanımlanan bir zamanların devasa maymunu Gigantopithecus’un nesli, değişen yiyecek ortamına uyum sağlayamadığı için tükenmiş! Prof. Dr.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *