Getir Ne Zaman Kuruldu?

“Eğer insanlara 3 dakikada taksi gönderebiliyorsak, diğer ihtiyaç ürünlerini de 10 dakikada götüremez miyiz?” sorusundan yola çıkan Nazım Salur’un teknoloji alanındaki ikinci girişimi olan Getir, Temmuz 2015‘te hizmete girdi.

Getirbüyük sahibi kim?

Getir, bu hareketiyle büyük alkış aldı. NAZIM SALUR KİMDİR? Getir mobil uygulamalarının kurucusu. 1986’da Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra mobilya imalatında ve kullanılan endüstriyel tesislerin satışında aracılık yapan çeşitli şirketler kurdu.

Nazım Salur ne zaman doğdu?

Getir Kurucu Ortağı 1971 Ankara doğumlu olan Serkan Borançılı, 1995’te İTÜ Mimarlık fakültesinden mezun oldu. 2001 yılından 2011 Mayıs ayına kadar, Kurucu Ortağı olduğu GittiGidiyor A.Ş.’nin yönetiminde yer aldı.

Getir ne kadar?

Webtekno’nun aktardığına göre; Getir ‘in getirme ücreti 6,99 TL olarak güncellenirken, alt sepet limiti de 30 TL olarak belirlendi. Aynı fiyatlar Avrupa’da minimum paket tutarı için 10 Euro iken, getirme bedeli içinse 1,99 Euro.

Nazım Salur memleketi neresi?

Nazım Salur ‘un Bayburtlu olduğu söylenmektedir. Hızlı tüketim, gemicilik, otomotiv, mobilya gibi pek çok farklı sektörde çalışan Nazım Salur, 50 yaşından sonra teknoloji sektörüne giriş yaptı. İlk olarak BiTaksi uygulamasını geliştirdi.

Getir hangi illerde var 2021?

Getir Market Uygulaması Hangi İllerde Hizmet Veriyor?

  • İstanbul.
  • İzmir.
  • Ankara.
  • Bursa.
  • Kocaeli.
  • Muğla.
  • Sakarya.
  • Tekirdağ

Özlem Salur kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden 1987 yılında mezun olan Salur, Keller Graduate School of Management of DeVry Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yaptı. Kasım 2015 itibariyle Roche İlaç Türkiye’de İK Direktörü olarak göreve başlayan Özlem Salur evli ve 3 çocuk annesi.

You might be interested:  Ceviz Göz Aşısı Ne Zaman Yapılır?(Mükemmel cevap)

Getir nasıl işliyor?

Getir uygulamasını iPhone, Android veya Huawei telefonunuza indirdikten sonra;- Bir teslimat adresi seçin,- İstediğiniz ürünleri sepete ekleyin,- Ödeme yöntemi ekleyin.Siparişinizi onayladıktan sonra, satınaldığınız ürünlerin size gelişini canlı olarak takip edin.

Manisa’da Getir var mı?

Manisa, sonunda kavuştuk! Şimdi Manisa ‘ya da dakikalar içinde getiriyoruz.

Getir Çarşı kimin?

Getir ‘in sahibi Nazım Salur’dur. Salur’u Türkiye, “BiTaksi” uygulamasını geliştiren isim olarak biliyor. 55 yaşında olan Salur bu uygulaması ve Getir uygulamasıyla ödüle layık görülmüştü. Nazım Salur 50 yaşında teknoloji dünyasına girdi.

Getirin Ceo’su Kim?

Haberi Getir ‘in CEO ‘ su Nazım Salur duyurdu. Türkiye’nin ilk decacorn’u olan Trendyol’un ardından 7,5 milyar dolar ile en değerli ikinci yerli girişim olan Getir, peş peşe yaptığı sponsorluk ve ortaklık anlaşmaları ile yoluna tam gaz devam ediyor.

Nazım Salur kimin?

Nazım Salur Getir’in sahibidir. 2015 yılında Nazım Salur tarafından kurulan Getir, Serkan Borançılı ve Tuncay Tütek kurucu ortaklar arasında yer almakta. Koronavirüs salgını döneminde insanlar online alış verişe çok büyük rağbet gösterdi. Salgın döneminde online alış veriş marketleri de bir hayli gözde oldu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *