Gece Kulüpleri Ne Zaman Açılacak?(Mükemmel cevap)

İşte gece kulüpleri ile ilgili detaylar GECE KULÜPLERİ AÇILIYOR MU? Koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

1 Temmuz’da eğlence mekanları açılıyor mu?

Daha önce Kovid-19 tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara verilen sinema salonları, hamamlar, sauna ve masaj salonları ile eğlence mekanları gibi iş yerleri de açılacak. Bu iş yerlerinde ve konaklama tesislerinde saat 24.00’ten sonra canlı müzik dahil müzik yayını yapılamayacak.

2021 Barlar ne zaman açılacak?

kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Eğlence mekanları kaça kadar açık?

1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıldı. Müzikli eğlence mekanları saat 24:00’a kadar açık olacak.

Barlar pavyonlar açıldı mı?

1 Temmuz itibarıyla başlayacak normalleşme kapsamında, bar, pub, eğlence mekanları ve pavyonların açılacağı biliniyor. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duyurduğu ve 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olacak Kabine toplantısı kararları: Sokağa çıkma kısıtlamaları (hafta içi, hafta sonu) tümüyle kaldırıldı.

1 Temmuz 2021 eğlence mekanları açılıyor mu?

Kısıtlamadaki hafifleme 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren geçerli olacak. EĞLENCE MEKANLARI, GECE KULÜBÜ, GAZİNOLAR 1 TEMMUZ ‘DA AÇILACAK MI? Halihazırda faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

You might be interested:  Araç Muayene Ne Zaman Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

1 Temmuz Her yer açılıyor mu?

Genelgeye göre, Covid-19 tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara veren tüm iş yerleri ile sinemalar 1 Temmuz ‘dan itibaren tekrar açılacak. Tüm iş yerleri 1 Temmuz ‘dan itibaren, ruhsatlarındaki faaliyet konusuna göre belirlenmiş açılış-kapanış saatleri arasında hizmet verebilecek.

Clubler barlar ne zaman açılacak?

Sağlık Bakanlığı, yayınladığı genelge barlar ile 1 Haziran’da kapılarını açacak işletmelerde uyulması gereken kuralları açıkladı. Buna göre; *Valeler tarafından eldiven kullanılmamalıdır, her araç teslim alma ve teslim etme hizmetinden önce ve sonra eller alkol bazlı el dezenfektanı ile temizlenmelidir.

Barlar saat kaça kadar açık?

Yeni normalleşme sürecinde atılan adımlardan birinin de salgın tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara veren müzikli eğlence mekanlarının 1 Temmuz itibarıyla belirlenecek kurallar çerçevesinde açılması ve saat 24.00’a kadar hizmet verebilmeleri olduğunu belirten Altun, “Ancak ne yazık ki yeni normalleşme uygulamalarına

Restoranlar kaça kadar açık?

RESTORANLAR AÇIK MI? Kafeler, kahvehaneler, spor salonları gibi mekanlar ise sabah 07:00 – akşam 21:00 saatleri arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesinde yeme-içme yerlerine dair ayrıntılar paylaşıldı. Yeme-içme yerleri ( restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi);

Müzikli mekanlar kaça kadar açık?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısının ardından “1 Temmuz itibariyla sokağa çıkma kısıtlamasını tamamen kaldırıyoruz.” açıklamasında bulundu. Restoranlar ve kafelerin çalışma saatleri ile ilgili kısıtlamalar 1 Temmuz’dan itibaren kaldırılacak. Müzikli restoranlar ise gece 00.00’a kadar açık olabilecek.

Kafeler kaçta kapanıyor 2021?

Lokanta, restoran, kafeler gibi uzun süredir kapalı olan işletmeler kademeli normalleşme genelgesi ile kapılarını müşterilerine açtı. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

Birahaneler saat kaçta kapanıyor?

NARGİLE KAFE, TAVERNA, BİRAHANE KAPALI – Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinde içerisinde bulunduğu işkolu için belirlenen tüm salgınla mücadele tedbirlerine riayet etmek kaydıyla (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

You might be interested:  Kuranı Kerim Ne Zaman Kitap Haline Getirildi?(Mükemmel cevap)

1 Temmuz pavyonlar açılıyor mu?

1 Temmuz bar, pub, gazino, gece kulüpleri, pavyonlar açılacak mı? İşte detaylar! Halihazırda faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

Barlar açıldı mı?

1 Temmuz itibarıyla sokağa çıkma kısıtlamaları kaldırıldı. 1 Temmuz’dan itibaren müzikli eğlence mekanları ise 24.00’a kadar açık olacak. Bu kapsamda konser ve müzik faaliyetlerinin de başlayacak. Aynı zamanda gece kulüpleri, barlar ve diskolar da belirlenen şartlar ve kapasite ile faaliyete geçecek.

1 Haziran barlar açılıyor mu?

17 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında gazino, taverna, birahane, nargile salonu/kafeleri gibi mekanlar kapalı olacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *