Galataport Ne Zaman Açılacak?(Çözünme)

Galataport İstanbul bugün itibarıyla ilk ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Projenin tamamlanmasıyla Karaköy’ün 200 yıldır kapalı olan sahil şeridi de İstanbulluların kullanımına açıldı.

Galataport Ne Zaman Açılıyor 2021?

Galataport İstanbul Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CMO) Mehmet Bali, Galataport İstanbul’un Ağustos’ta başlayacağını dile getirdi.

Galataport ne zaman bitiyor?

200 yıldır kapalı olan sahil Galataport İstanbul ile halka açıldı

Galataport İstanbul ne zaman açılacak?

Kapsamlı bir proje olarak hayata geçirilmek istenen Galataport projesinde sona gelinirken, pek çok lüks markanın yerini alacağı Galataport, ekim ayının sonunda açılacak.

Doğuş Gayrimenkul Galataport ne zaman açılacak?

Nisan 2021’de açılacak.

Galata Port açıldı mı?

Galataport İstanbul bugün itibarıyla ilk ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Projenin tamamlanmasıyla Karaköy’ün 200 yıldır kapalı olan sahil şeridi de İstanbulluların kullanımına açıldı.

Galataport nereye yapılacak?

Galataport İstanbul İstanbul Karaköy Vapur İskelesi ile Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne ait bina arasındaki sahil şeridinde yer alan bir destinasyon projesidir.

Galataport hangi ilçede?

GALATAPORT NEREDE, İSTANBUL’UN NERESİNDE, HANGİ SEMTTE? Galataport İstanbul’da yer alan, Karaköy Rıhtımı – Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü binası arasında bulunan sahil boyunda bulunan liman ve kentsel dönüşüm projesidir

Galataport a giriş ücretli mi?

Her ikisi de ücretsiz. Binaların arasında kalan boşluklarda açık hava konser ve etkinlik alanları oluşturulmuş.

Galataportta ne var?

Sahasında barındırdığı İstanbul Modern ve İstanbul Resim ve Heykel Müzesi ile sanatın Türkiye’deki en iyi örneklerine ev sahipliği yapan Galataport Projesi, tamamlanmasının ardından İstanbul’un kültür-sanat ve tasarımla yeni buluşma noktası olacak.

You might be interested:  Tyt Ayt Sınavı Ne Zaman 2021?(Çözünme)

Galataport mimarı kim?

Ekim 2003 Mimari projenin sahibi Murat Tabanlıoğlu Galataport projesi ile ilgili bilgiler verdi. Nisan 2005 Salı Pazarı Projesi’ne ( Galataport ) İstanbul 1 No’lu Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu’ndan onay çıktı.

Galataport kime satıldı?

Galataport İhalesi’ni 702 milyon dolarla Doğuş Holding kazandı!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *