Fenerbahçe Coin Ne Zaman Çıkacak?

Fenerbahçe Coin ne zaman gelecek?

Kulübümüzün 12 Ağustos 2021 tarihinde KAP’a yaptığı açıklama ile gelirimizin yüzde 75’ini kapsayan miktar kamuoyu ile paylaşılmıştır. Bugün 14.00 itibariyle Paribu’da açılacak FB /TL paritesiyle Fenerbahçe Token alım satım işlemleri başlayacaktır.

Fenerbahçe Coin kiminle anlaştı?

“Futbol A Takımımız ile kripto endüstrisinde devrim yaratmayı amaçlayan ve dünyanın en büyük kripto para birimlerinden biri olma yolunda ilerleyen Floki arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Floki bu anlaşma kapsamında Fenerbahçe Erkek Futbol Takımımızın 2021/2022 sezonu boyunca konç sponsoru oldu.

FB Coin kaç TL?

Fenerbahçe Token bugünkü fiyatı ₺41.92 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺4,830,303 TRY.

Fenerbahçe Kripto para saat kaçta açılıyor?

Fenerbahçe Spor Kulübü, kripto para platformu Paribu ile ‘ Fenerbahçe Token’ için anlaşma sağlamasının ardından büyük bir gelir elde etmişti. Sarı lacivertli takımın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ‘ Fenerbahçe Token paritesi, bugün 14.00’te Paribu’da açılıyor ‘ denildi.

Fenerbahçe hangi kripto para alıyor?

Fenerbahçe Kulübü’nde yeni gelir yaratma konusunda çalışmalar sürerken, kripto para borsası Paribu ile “ Fenerbahçe Token” anlaşması resmen imzalandı. Fenerbahçe Token, Etherum blokzincirinde üretilen bir “utility token” olarak piyasaya resmen sunuldu.

Fenerbahce Paribu ne zaman gelecek?

Paribu iş birliği ile hayata geçirilen Fenerbahçe Token, 9 Ağustos’ta ön satışa çıkıyor. Fenerbahçe, kendi token’ını Paribu iş birliği ile çıkarıyor.

You might be interested:  Sürücü Kursları Ne Zaman Açılacak?(Doğru cevap)

Paribu Fenerbahçe ne kadara anlaştı?

Sarı Lacivertliler’den yapılan açıklamada, ” Paribu Teknoloji A.Ş. ve Stoken Finansal Teknolojiler A.Ş ile yapılan sözleşme kapsamında üretilen Fenerbahçe Token ön satış sürecinin sonucu olarak; Şirketimiz, 268.500.000 TL gelir elde etmiştir. Yatırımcılarımıza saygıyla duyrulur.” denildi.

1 floki Coin kaç TL?

Floki Inu bugünkü fiyatı ₺0.000645 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺216,758,250 TRY.

Fener token Paribu saat kaçta?

Bu satıştan Kulübümüzün toplam hasılatı 436 milyon TL olmuştur. Kulübümüzün 12 Ağustos 2021 tarihinde KAP’a yaptığı açıklama ile gelirimizin yüzde 75’ini kapsayan miktar kamuoyu ile paylaşılmıştır. Bugün 14.00 itibariyle Paribu ‘da açılacak FB/TL paritesiyle Fenerbahçe Token alım satım işlemleri başlayacaktır.

Galatasaray Coin kaç TL?

Galatasaray Fan Token bugünkü fiyatı ₺45.35 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺8,140,157 TRY.

FB Coin kaç adet?

Fenerbahçe Token’ın maksimum arzı 190 milyon 700 adet olacak ve arzın tamamı 25 yıl içerisinde üretilecek.

FB Coin kaç dolar?

Güncel fiyat, FB başına $3,163292.

Fenerbahçe token ne zaman satabilirim?

Fenerbahçe ve Paribu iş birliğiyle üretilen Fenerbahçe Token ‘ın ön satış tarihi 9 Ağustos 2021.

Fenerbahçe Tokenden ne kadar kazandı?

Sarı-lacivertli kulüp, kripto varlık satışından 268.5 milyon TL gelir elde edildiğini KAP’a bildird. Fenerbahçe, kripto varlığı Fenerbahçe Token’in ön satışından 268 milyon 500 bin TL gelir elde edildiğini açıkladı.

1 token ne demek?

Token ‘lar, Blockchain ekosisteminde dijital olarak transfer edilebilen varlıklardır. Bir token; değeri, hizmeti veya bir ürünü temsil edebilir. Bir hisse senedi token ‘ı da bir şirkette kısmi sahipliğe karşılık gelir. Günümüzde token ‘lar, çoğunlukla Ethereum blok zinciri üzerinde yer alır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *