Eşkiya Yeni Bölüm Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Eşkiya dünyaya yeni bölümü ne zaman?

EDHO – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon finali vermesinin üzerinden yaklaşık olarak 3 ay geçti. Gözler yeni sezona çevrilirken EDHO’nun ne zaman başlayacağı da belli oldu. Dizinin 7. ve yeni sezonu 26 Ekim 2021 Salı günü başlayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman hangi kanalda?

atv’de her salı akşamı ekranlara gelen ve büyük hayran kitlesi bulunan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ‘la ilgili aramalar yapılıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7 sezon ne zaman?

Bölümüyle yeni sezonun açılışını yapacak. Entrika dozu yüksek dizinin yayın tarihinde son dakika değişikliğine gidildi. 26 Ekim 2021’de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 7. Sezon ilk bölümünü izlemek için TV karşısına geçenler dizi yerine “Baba Parası” filmiyle karşı karşıya geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmadı?

DİZİ EKİBİ REST ÇEKTİ İddiaya göre, bu sezon projeyi atv İç Yapımlar’dan alıp BVB Yapım adına hazırlayan ekip, bugün kanala 200. bölümü teslim edecekti. Ancak atv yönetimi son dakika sözleşmeyle ilgili verdiği sözü tutmadı. Bunun üzerine ekip restini çekti, bölümü vermedi ve “Biz işi bitiriyoruz” dedi.

Eşkiya Ne zaman Başlayacak 2021?

Gözler yeni sezona çevrilirken EDHO’nun ne zaman başlayacağı da belli oldu. Dizinin 7. ve yeni sezonu 26 Ekim 2021 Salı günü başlayacak.

Eşkiya dünyaya hükümdar bitti mi?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BİTTİ Mİ? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hızır’ına hayat veren Oktay Kaynarca, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla dizinin bittiğini duyurdu.

You might be interested:  Muge Anli Ne Zaman Basliyor?(Çözülmüş)

Eskiya 200 ne zaman?

EDHO 200. bölüm 26 Ekim Salı akşamı saat 20:00’de izleyici karşısına çıkması bekleniyordu ancak yayın akışında dizi yer almadı.

Eskiya neden iptal edildi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçen hafta sezon finaline girmesi sebebiyle ekranlarda yayınlanmaya ara verdi.

Ilyas gerçekten öldü mü?

İlyas Reis (16. yüzyıl), Türk denizcisi. Barbaros Hayreddin Paşa ile Oruç Reis’in kardeşidir. Akdeniz, Mısır ve Kuzey Afrika kıyılarında dolaşmış, bir sefer esnasında Rodos Adası civarında çarpıştığı Rodos Şövalyeleri tarafından sopayla vurularak öldürülmüştür.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *