Eğlence Mekanları Ne Zaman Açılacak?(Çözüm bulundu)

EĞLENME MEKANLARI NE ZAMAN AÇILACAK? 1 Temmuz itibarıyla sokağa çıkma kısıtlamaları kaldırıldı. Şehirler arası seyahat kısıtlamalarıyla şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamalar sona erdi. 1 Temmuz’dan itibaren müzikli eğlence mekanları ise 24.00’a kadar açık olacak.

1 Haziran barlar açılıyor mu?

17 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında gazino, taverna, birahane, nargile salonu/kafeleri gibi mekanlar kapalı olacak.

2021 Barlar ne zaman açılacak?

kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Bar ve gece kulübü ne zaman açılacak?

İşte gece kulüpleri ile ilgili detaylar GECE KULÜPLERİ AÇILIYOR MU? Koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

Eğlence mekanları kaça kadar açık 2021?

1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıldı. Müzikli eğlence mekanları saat 24:00’a kadar açık olacak.

Barlar pavyonlar açıldı mı?

1 Temmuz itibarıyla başlayacak normalleşme kapsamında, bar, pub, eğlence mekanları ve pavyonların açılacağı biliniyor. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duyurduğu ve 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olacak Kabine toplantısı kararları: Sokağa çıkma kısıtlamaları (hafta içi, hafta sonu) tümüyle kaldırıldı.

1 Haziran eğlence mekanları açılıyor mu?

1 HAZİRAN ‘DA EĞLENCE MEKANLARI AÇILACAK MI? Eğlence mekanları için yasaklar devam ediyor. Ayrıca İçişleri Bakanlığı’nın genelgesine göre, Konaklama tesislerinin kapalı alanlarında bulunan eğlence merkezleri kapalı tutulacak ve bu alanlarda müşteri kabul edilmeyecektir.

You might be interested:  Balık Yağı Ne Zaman Alınmalı?

1 Temmuz’da barlar açılacak mı?

1 Temmuz ‘dan itibaren müzikli eğlence mekanları ise 24.00’a kadar açık olacak. Bu kapsamda konser ve müzik faaliyetlerinin de başlayacak. Aynı zamanda gece kulüpleri, barlar ve diskolar da belirlenen şartlar ve kapasite ile faaliyete geçecek.

1 Temmuz’da eğlence mekanları açılıyor mu?

Daha önce Kovid-19 tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara verilen sinema salonları, hamamlar, sauna ve masaj salonları ile eğlence mekanları gibi iş yerleri de açılacak. Bu iş yerlerinde ve konaklama tesislerinde saat 24.00’ten sonra canlı müzik dahil müzik yayını yapılamayacak.

Barlar saat kaça kadar açık?

Yeni normalleşme sürecinde atılan adımlardan birinin de salgın tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara veren müzikli eğlence mekanlarının 1 Temmuz itibarıyla belirlenecek kurallar çerçevesinde açılması ve saat 24.00’a kadar hizmet verebilmeleri olduğunu belirten Altun, “Ancak ne yazık ki yeni normalleşme uygulamalarına

Müzikli yerler kaça kadar açık?

1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıldı. Müzikli eğlence mekanları saat 24:00’a kadar açık olacak.

Eğlence mekanları açılıyor mu?

Peki, Eğlence mekanları açıldı mı? 1 Temmuz bar, pub, gazino, gece kulüpleri, pavyonlar açılacak mı? İşte detaylar! Halihazırda faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

Kafeler kaçta kapanıyor 2021?

Lokanta, restoran, kafeler gibi uzun süredir kapalı olan işletmeler kademeli normalleşme genelgesi ile kapılarını müşterilerine açtı. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

Müzik yasağı kaça kadar?

Corona virüsü salgını kapsamında alınan kısıtlama kararları 1 Temmuz itibarıyla tamamen kalkıyor. Kısıtlamaların kaldırılacak olmasına rağmen müzik yasağının saat 24.00’ten sonra devam edeceği açıklanmıştı. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Müzikle ilgili sınırlamayı 24.00’e çekiyoruz.

You might be interested:  Engelli Kpss Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

Restaurantlar kaca kadar acik?

RESTORANLAR AÇIK MI? Kafeler, kahvehaneler, spor salonları gibi mekanlar ise sabah 07:00 – akşam 21:00 saatleri arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesinde yeme-içme yerlerine dair ayrıntılar paylaşıldı. Yeme-içme yerleri (restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi);

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *