Diablo Immortal Ne Zaman Çıkacak?(Soru)

Diablo Immortal Ne Zaman Çıkacak 2021?

Diablo Immortal 2022’nin başlarına iOS ve Android cihazlar için ücretsiz bir şekilde çıkış yapacak.

Diablo Mobile Ne Zaman Çıkacak 2021?

Şu anda geliştirilme sürecinde olan mobil oyun Diablo Immortal’ın 2021 yılının sonlarına doğru çıkması bekleniyor.

Diablo ne zaman cikacak?

Overwatch 2 ve Diablo 4 için hiçbir zaman resmi bir çıkış tarihi duyurulmamış olsa da şirketin oyunların çıkışı için 2022’yi hedeflediği biliniyordu, ancak şimdi her iki oyunun da 2023 veya daha sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Diablo 4 çıktı mı?

Diablo 4 için henüz kesin bir çıkış tarihi yok, ancak Blizzard 2021’de çıkmayacağını onayladı. 2022 bir olasılık, ancak 2023 veya 2024, oyun direktörlerine göre daha olası görünüyor.

Diablo 3 ne zaman çıkacak?

Diablo ‘nun mobil oyunu Diablo Immortal ücretsiz olacak; alfa testleri başlıyor. Oyunun erken aşamadaki seviye atlama deneyimi ve orta bölümlerdeki sistemler test edilecek. Oyunun test aşamasında yalnızca 4 sınıf bulunacak ve bunlar; Barbarian, Monk, Demon Hunter ve Wizard.

Overwatch fiyatı ne kadar?

Overwatch, MMO oyunu olmasına rağmen Free to Play, yani ücretsiz değil, 40 Euro normal, 60 Euro Origins Edition ve 130 Euro olarak da Collector’s Edition versiyonları bulunuyor.

Overwatch ne zaman çıkacak?

Lilith, Diablo 2’den tanıdığımız ve Prime Evil’lardan biri olan Mephisto’nun kızı. Sanctuary dünyasında Succubusların Kraliçesi olarak da tanınıyor. Yani 1996 yılındaki Diablo ‘dan beri karakterlerimizle dalıp iblisleri kesip durduğumuz dünya burası.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *