Deadpool 3 Ne Zaman Çıkacak?(Soru)

Deadpool 3 ne zaman çıkıyo?

En erken 2022 Yalnız yönetmenle tam bir anlaşma da sağlanmamış. Eğer başka bir yönetmenle anlaşılırsa daha erken çekilme ihtimali olan Deadpool ‘un ikinci filmin yönetmeni David Leitch ile anlaşıldığı takdirde en erken 2022’de başlaması bekleniyor.

Deadpool 3 çıkacak mi?

Deadpool film serisinin üçüncü filmi, Deadpool 2 filminin geliştirilmeye başlandığı Kasım 2016 için planlanmıştı. Ocak 2021’de, filmin “yetişkin” R derecesini koruyacağına ve Ryan Reynolds’ın sıkı programı nedeniyle çekimlerin 2022’ye kadar başlamayacağına dair resmi bilgiler ortaya çıktı.

Deadpool film ne zaman çıkacak?

15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Venom 3 ne zaman çıkacak?

VENOM 3 PLANLAMA AŞAMASINDA Ancak filmin en erken 2023’ün sonlarına doğru geleceği tahmin ediliyor.

Spider Man 3 ne zaman çıkacak?

Transformers 7: Rise of the Beast, 9 Haziran 2023’te Çıkacak Başlangıçta 24 Haziran 2022’de gösterime gireceği açıklanmış olan film, 9 Haziran 2023’e ertelendi.

Thor 4 ne zaman vizyona girecek?

Bu oyuna verilen isim ise ” Deadpool ” yani Ölüm Havuzu’dur.

Deadpool 3 kaç yaş üstü?

18 YAŞ SINIRI DOĞRULANDI Feige, Deadpool 3 ‘ün MCU’da geçeceğini resmen onayladı. Filmin çekim tarihleriyle ilgili de bazı açıklamalar yapan Feige şu cümleleri kullandı: ” Deadpool 3 R-Rated olacak.

Deadpool çocuklar için uygun mu?

Buna rağmen 20th Century Fox, Deadpool 2’nin çocuklar tarafından izlenecek versiyonunu hazırlıyor. Şayet izlemediyseniz bile Deadpool 2’nin bolca argo, küfür, kan ve şiddet içerdiğini biliyorsunuzdur. Fakat yeniden elden geçirilen film tüm bu sahneler çıkartılarak çocuklara uygun hale getiriliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *