Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ne Zaman?

Çok Güzel Hareketler 2 hangi gün yayınlanıyor?

Kanal D’nin, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, sunuculuğunu Eser Yenenler’in yaptığı Çok Güzel Hareketler 2, her Pazartesi akşamı yeni bölümleriyle ekrana geliyor.

Çok Güzel Hareketler hangi günler?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 her hafta Pazartesi günü saat 20:00 ‘da Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Programın yeni bölümleri Pazartesi yayınlanmaktadır.

Çok Güzel Hareketler kimler ayrıldı?

Ardından Begüm Çağla Taşkın, Birsel Kılınçcı, Arzu Susantez, Sema Özkan, Didem Ruhi ve Edanur Hancı da sosyal medya üzerinden ayrılık kararlarını duyurdu. Son olarak projede 3 sezondur aktif bir şekilde rol alan Gözde Şencan ve Yiğit Taşdemir de programa veda etti.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hangi kanal?

Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölümüyle, 17 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00’de Kanal D’de! 5

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Yılbaşı saat kaçta?

Çar 14:00. Çok Güzel Hareketler 2, Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sizlerle. – Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir.

Çok Güzel Hareketler Bunlar ne zaman başladı?

Bölüm) / 27.12. 2021.

Çghb 2 ne zaman başladı?

Cmt 20:30. Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler 2, 16 Şubat’ta Beşiktaş Kültür Merkezi’nde – Televizyon program çekimi yapılacağından etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır. – 8 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 8 yaş ve üzeri bilete tabidir.

You might be interested:  Yds Sınavı Ne Zaman?

Çok Güzel Hareketler 2 Arif Güloğlu Kimdir?

Arif Güloğlu, 18 Eylül 1997 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 1.73 boyunda, 69 kiloda olan Arif Güloğlu başak burcudur. Ankara’da çeşitli tiyatrolarda bir çok rol üstlendi ve buna İstanbul’da da devam etti. 19 yaşında İstanbul’a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti.

Arif Güloğlu kim?

Çok Güzel Hareketler 2 programında yer alan oyunculardan Arif Güloğlu, bir süre önce lenf kanserine yakalanmış ve tedaviye başlamıştı. Arif Güloğlu, Kanal D’nin sevilen programı Çok Güzel Hareketler 2’de boy gösteriyordu. Tiyatro sahnelerinde yer alan Güloğlu, 2018 yılında ÇGH2’ye dahil oldu.

Çghb 2 Emre Arslan kimdir?

7 Mayıs 1998’de İstanbul’da doğdu. 2016’da FMV Işık Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği bölümünü kazandı. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan genç oyuncu, bir sezon “Yedi Kocalı Hürmüz” tiyatro oyununda oynadı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *