Çılgın Sayısal Ne Zaman Çekiliyor?(Çözünme)

Çılgın Sayısal Loto hangi günler çekiliyor?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır.

Çılgın Sayısal Loto ne kadar devretti?

Bu akşam Milli Piyango Online’da Sisal Şans tarafından yapılan canlı çekilişte şanslı rakamlar noter huzurunda belirlendi. Haftanın belirli günleri çekilişi gerçekleşen en çok kazandıran şans oyunlarından olan Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre tam 118.878.741,48 TL devretti. 2

On Numara Hangi günler çekiliyor 2021?

On Numara haftada 2 gün çekilir: Pazartesi ve Cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın.

Süper Loto ne zaman çekilir?

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30’da çekiliyor. SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER? 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto ‘da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda Ikramiye kazanılıyor.

You might be interested:  Işkur Maaşları Ne Zaman Yatıyor?(Soru)

Çılgın Sayısal Loto Joker nedir?

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara ( Joker ) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez. 2

Sayısal Loto çekilişi hangi gün?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştiriliyor.

Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar devretti?

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto ‘da büyük ikramiye devretti. 193.314,65 TL 2 kişiye çıktı. 1.546,50 TL kazanan kişi sayısı ise 250 oldu.

Sayısal Loto büyük ikramiye kime çıktı?

Geçen 13 Eylül’de gerçekleştirilen 110’uncu Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye olan 212 milyon 285 bin 211 lira 50 kuruş, Denizli’nin Pamukkale ilçesi İstiklal Mahallesi’nde Emrah Onaç’ın sahibi olduğu bayiden oynandığı belirlendi.

Milli Piyango ikramiyesi ne kadar?

Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 120 TL, yarım 60 TL ve çeyrek bilet 30 TL olacak.

On Numara çekiliş günleri ne zaman?

On Numara haftada 2 gün çekilir: Pazartesi ve Cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın.

On Numara çekiliş günleri hangi gün?

Pazartesi ve Cuma günleri olmak üzere haftanın 2 günü düzenlenen çekilişte ikramiye sorgulamaları online olarak gerçekleşecek.

10 Numara çekilişi ne zaman?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. 6

Süper Loto kaç lira oldu?

Büyük ikramiyesi gerçekleşen çekilişte, Süper Loto sonuçları ve ikramiye kazandıran numaralar noter huzurunda belirlendi. Bu akşamki sonuçlara göre 108.759.458,11 TL devretti.

You might be interested:  Bayram Ikramiyesi Ne Zaman Ödenecek?(En iyi çözüm)

Süper Loto ikramiyesi ne kadar oldu?

Süper Loto sonuçları, Milli Piyango’nun canlı web sayfasında açıklandı! Büyük ikramiye tekrardan devrederken, devrettiği ikramiye tutarı 106 milyon Türk Lirası. Milli Piyango Süper Loto verileri haber içeriğinde. Süper Loto sonuçlarına göre şanslı numaralar 1-3-7-29-36-58 oldu.

Milli Piyango 2022 büyük ikramiye ne kadar?

2022 yılbaşı çekilişi 31 Aralık Cuma günü 17.00-23.00 saatleri arasında gerçekleştirildi. Toplam ikramiyenin 670 milyon 760 bin lira olduğu Milli Piyango çekilişinde bilet sorgulama işlemi internet üzerinden yapılabiliyor. 120 milyon TL’lik büyük ikramiye ve amorti kazanan numaralar da belli oldu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *