Çılgın Sayısal Loto Ne Zaman Çekiliyor?(EN iyi 5 ipucu)

Çılgın Sayısal Loto hangi günler çekiliyor?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır.

Çılgın Sayısal Loto ne kadar devretti?

Haftanın belirli günleri çekilişi gerçekleşen en çok kazandıran şans oyunlarından olan Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre tam 118.878.741,48 TL devretti. 2

On Numara Hangi günler çekiliyor 2021?

On Numara haftada 2 gün çekilir: Pazartesi ve Cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın.

Sayısal Loto kolon ne kadar?

Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto ‘da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayısal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar’lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. 2

Çılgın Sayısal Loto Joker nedir?

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara ( Joker ) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez. 2

You might be interested:  Liselere Okullar Ne Zaman Açılıyor?(Soru)

Sayısal Loto çekilişi hangi gün?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştiriliyor.

Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar devretti?

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto ‘da büyük ikramiye devretti. 193.314,65 TL 2 kişiye çıktı. 1.546,50 TL kazanan kişi sayısı ise 250 oldu.

Sayısal Loto büyük ikramiye kime çıktı?

Geçen 13 Eylül’de gerçekleştirilen 110’uncu Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye olan 212 milyon 285 bin 211 lira 50 kuruş, Denizli’nin Pamukkale ilçesi İstiklal Mahallesi’nde Emrah Onaç’ın sahibi olduğu bayiden oynandığı belirlendi.

Milli Piyango ikramiyesi ne kadar?

Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 120 TL, yarım 60 TL ve çeyrek bilet 30 TL olacak.

On Numara çekiliş günleri ne zaman?

On Numara haftada 2 gün çekilir: Pazartesi ve Cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın.

On Numara çekiliş günleri hangi gün?

Pazartesi ve Cuma günleri olmak üzere haftanın 2 günü düzenlenen çekilişte ikramiye sorgulamaları online olarak gerçekleşecek. İşte, merakla beklenen On Numara sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı..

On Numara nasil oynanir ne zaman çekiliyor?

Pazartesi ve Perşembe olmak üzere haftada iki kez çekilen 10 numara oyununda, ödül kazanabilmek için 22 numara arasından en az 6 sayıyı doğru tahmin etmek gerekir. Bu oyunun en farklı tarafı ise, hiçbir sayıyı doğru tahmin edemeyenlere de ödül verilmesidir. 10 Numara Ödülleri Ne Kadar?

19 Ocak 2022 Milli Piyango çekilişi saat kaçta?

Milli Piyango ‘nun düzenlediği 19 Ocak 2022 Pazartesi günü Çılgın Sayısal Loto’da çekilişi saat 21.30’da yapıldı. Çılgın Sayısal Loto çekilişleri pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştiriliyor. 2

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *