Brawl Stars Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek?(Çözünme)

Brawl Stars Yeni Karakter Griff ne zaman gelecek?

Supercell, Brawl Stars ‘ın Haziran 2021 güncellemesini duyurdu. 21 Haziran itibarıyla yayınlanan Brawl Stars güncellemesi ile oyuncular Buzz ve Griff isimli yeni savaşçılara ve iyileştirmelere kavuştu.

Brawl Stars Yeni güncelleme hangi gün gelecek?

Brawl Stars güncelleme, 16 Haziran 2021 günü devreye girdi.

Buzz ne zaman gelecek?

Bulli ve Budd-e’nin ardından Volkswagen’den I.D. Buzz konsepti geldi. Şimdi ise, yıllar süren teaser kampanyası sonrasında Alman otomotiv devi, Microbus’ın elektrikli üretim versiyonunun 2022’de piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Brawl Stars nasıl oyun?

Brawl Stars çok oyunculu ücretsiz bir mobil oyun. 3’e 3 oynanmakta ve oyuncular tümüyle gerçek kişilere karşı mücadele verip rekabete dahil olmakta. Ortada bir hikâye yok, Brawl Stars ‘ın ilerleme metodu sahip olunan karakterleri daha güçlü hale getirme üzerine kurulu.

Brawl Stars ne zaman güncelleniyor?

Oyunun yayıncısı Supercell, Brawl Stars ‘ın Nisan 2021 güncellemesini duyurdu. 12 Nisan itibarıyla indirilebilecek yeni Brawl Stars güncellemesi ile oyuncular Belle ve Squeak isimli yeni savaşçılara, çok sayıda yeni kostüm ve görsel iyileştirmeleri gelecek.

Brawl Stars Cadılar Bayramı güncellemesi ne zaman gelecek 2021?

Birçok özelliği bünyesinde barındıran bu güncelleme resmi açıklamaya göre 23 Ekim Çarşamba günü yayına girecek. Mobidictum olarak heyecanla bekliyoruz! Brawl Stars EMZ ile yeni heyecanlara yelken açarken biz de içeriklerimizle oyuna dair birçok bilgiyi sizlere ulaştıracağız.

You might be interested:  Ösym Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2021?(En iyi çözüm)

Brawl Stars 8 sezon ne zaman?

Oyundan baktığımızda yeni sezonun yani 8. sezonun 30 Ağustos 2021 Pazartesi tarihinde gelecek. Yeni güncelleme ile oyuna yeni karakter de geliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *