Brawl Stars Ne Zaman Kapanıyor?(Çözüm bulundu)

Brawl Stars kapatılıyor mu?

2 Mart 2016’da Supercell, oyunu iOS ve Android için dünya çapında piyasaya sürdü. Supercell, 14 Haziran 2017’de YouTube’da bir video aracılığıyla Brawl Stars ‘ı duyurdu. Ancak 30 Aralık 2020’de oyunun devam etmeyeceği ve sunucularının 2021 yılında kapatılacağı açıklandı.

Bıraftars ne zaman kapanıyor?

BRAWL STARS KAPANACAK MI? Sevilen oyunun 2021 yılında kapanacağı iddia edildi. Supercell, Brawl Stars ‘ın kapanması ile ilgili bir açıklama yapmadı. Bu da, Brawl Stars ‘ın kapanması gibi bir durum olmadığını gösteriyor.

Brawl Stars ne kadar oynanıyor?

Supercell’in oyun oynama süresi ortalama 2,30 dakikadan fazla sürmez ve birçoğu üç dakikadan fazla dayanamaz.

Brawl Stars ne zaman güncellenecek?

Oyunun yayıncısı Supercell, Brawl Stars ‘ın Nisan 2021 güncellemesini duyurdu. 12 Nisan itibarıyla indirilebilecek yeni Brawl Stars güncellemesi ile oyuncular Belle ve Squeak isimli yeni savaşçılara, çok sayıda yeni kostüm ve görsel iyileştirmeleri gelecek.

Brawl Stars paralı mı?

Brawl Stars ücretsiz bir oyundur ama bazı oyun öğeleri gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

Brawl Starsa ne zaman güncelleme gelecek 2021?

Brawl Stars güncelleme, 16 Haziran 2021 günü devreye girdi.

Brawl Stars yıldız gücü nasıl açılır?

Brawl Stars Yıldız Gücü ‘nü aktive etmek için Yıldız Gücü jetonuna sahip olmalısınız. Kutuları açarak ya da dükkandaki günlük fırsatları takip ederek bu jetonlara ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Regaib Kandili Ne Zaman 2019?

Brawl Stars En çok hangi ülkede oynanıyor?

İlk piyasaya sürüldüğü yıl 50 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan Brawl Stars, günümüzde en çok Amerika kıtasında oynanıyor. En çok Brawl Stars oyuncusuna sahip ülke Amerika Birleşik Devletleri ve Brezilya!

Brawl Stars nasil bir oyun?

Brawl Stars çok oyunculu ücretsiz bir mobil oyun. 3’e 3 oynanmakta ve oyuncular tümüyle gerçek kişilere karşı mücadele verip rekabete dahil olmakta. Ortada bir hikâye yok, Brawl Stars ‘ın ilerleme metodu sahip olunan karakterleri daha güçlü hale getirme üzerine kurulu.

Brawl Stars arkadaşlarla nasıl oynanır?

Brawl Stars, arkadaşlarınızla birlikte çok daha zevkli! Oyuncu ID’sini girerek, Facebook aracılığıyla, davet göndererek ya da LINE mesajlaşma uygulamasına bağlanarak arkadaş ekleyebilirsiniz. Arkadaşlar düğmesine dokunun, arkadaşlarınızı nasıl eklemek istediğinizi seçin ve birlikte savaşmaya başlayın!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *