Brawl Stars Ne Zaman Çıktı?(Mükemmel cevap)

Brawl Stars kaç yılında çıkmıştır?

Yapım ve piyasaya çıkış süreci. Supercell, 5. küresel oyunu olan Brawl Stars projesine 2014 yılında başladı. 15 Haziran 2017 tarihinde beta sürümü ile birkaç ülkede test edilmeye başlayan oyunun kararlı sürümü, 18 ay süren kısıtlı oyunculu geliştirmelerden sonra global olarak piyasaya sürüldü.

Brawl Stars ı kim buldu?

Supercell; Helsinki, Finlandiya merkezli bir video oyunu şirketidir. 2010 yılında kurulmuştur. 2010’dan bu yana onlarca oyununu daha beta sürümündeyken kaldıran oyun yapımcısı şu an Clash of Clans, Hay Day, Boom Beach, Clash Royale ve Brawl Stars adlı oyunlarıyla ünlü.

Brawl Stars ne zaman güncellenecek?

Oyunun yayıncısı Supercell, Brawl Stars ‘ın Nisan 2021 güncellemesini duyurdu. 12 Nisan itibarıyla indirilebilecek yeni Brawl Stars güncellemesi ile oyuncular Belle ve Squeak isimli yeni savaşçılara, çok sayıda yeni kostüm ve görsel iyileştirmeleri gelecek.

Brawl Stars Stu ne zaman gelecek?

Brawl Stars STU karakterinin 8 Mart 2021 tarihi ile 25 Mart tarihleri arasında gelmesi bekleniyor. Fakat henüz yeni karakterin ne zaman geleceği net tarih belli değil. Power Lig ise oyun güncelmenin ardından gelecek.

Brawl Stars En çok hangi ülkede oynanıyor?

İlk piyasaya sürüldüğü yıl 50 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan Brawl Stars, günümüzde en çok Amerika kıtasında oynanıyor. En çok Brawl Stars oyuncusuna sahip ülke Amerika Birleşik Devletleri ve Brezilya!

You might be interested:  Kyk Yurt Başvuruları Ne Zaman 2021 2022?(Çözülmüş)

Brawl Stars kalkacak mı?

BRAWL STARS KAPANIYOR MU? Sevilen oyunun 2021 yılında kapanacağı iddia edildi. Supercell, Brawl Stars ‘ın kapanması ile ilgili bir açıklama yapmış değil. Bu da, Brawl Stars ‘ın kapanması gibi bir durum olmadığını gösteriyor.

Supercell kime ait?

Tencent, 10,2 milyar dolar değerlemeli anlaşmayla Supercell ‘in yeni sahibi oluyor. Çinli Tencent, Clash Of Clans gibi popüler mobil oyunların geliştiricisi Supercell ‘in çoğunluk hissesini nihayet satın alıyor.

Supercell sahibi kim?

Oyundan baktığımızda yeni sezonun yani 8. sezonun 30 Ağustos 2021 Pazartesi tarihinde gelecek. Yeni güncelleme ile oyuna yeni karakter de geliyor.

Brawl Stars Cadılar Bayramı güncellemesi ne zaman gelecek 2021?

Birçok özelliği bünyesinde barındıran bu güncelleme resmi açıklamaya göre 23 Ekim Çarşamba günü yayına girecek. Mobidictum olarak heyecanla bekliyoruz! Brawl Stars EMZ ile yeni heyecanlara yelken açarken biz de içeriklerimizle oyuna dair birçok bilgiyi sizlere ulaştıracağız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *