Black Widow Ne Zaman Çıkacak?(Çözüm bulundu)

Black Widow Türkiyede ne zaman?

Black Widow ‘un, MCU’nun Dördüncü Fazın ilk filmi olarak, 9 Temmuz 2021’de ABD, Türkiye, Romanya, Fransa, Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği’ne bağlı bazı ülkelerde de yayınlanması kesinleşti.

Black Widow yayınlandı mı?

Uzun zamandır beklenen ” Black Widow ” tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de de vizyona girdi. Scarlet Johansonn’ın başrolünde olduğu film Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir başlangıca tekabül ediyor. Biliyorsunuz değil mi, “ Black Widow ” aslında 1 Mayıs 2020’de vizyona çıkacaktı.

Black Widow 2 gelecek mi?

Black Widow devam filminde Scarlett Johansson olmayacak RadioTimes.com’a konuşan yönetmen Cate Shortland, Black Widow 2 ‘nin çekilebileceğini açıkladı. Ancak Marvel bir devam filmi çekmeye karar verirse, Johansson’ın canlandırdığı Romanoff karakterini içermeyecek.

Black Widow hangi filmin devamı?

Johansson, 2010 yapımı Iron Man 2 filminden bu yana Black Widow ‘a hayat veriyor.

Black Widow ne kadar izlendi?

Scarlett Johansson’un başrolünde yer aldığı Marvel filmi Black Widow, ABD’de ilk üç gününde 80 milyon elde ederek pandemi dönemi açılış rekorunun yeni sahibi oldu.

Black Widow ne zaman geçiyor?

Black Widow, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) ve Avengers: Sonsuzluk Savaşı (Avengers: Infinity War) arasındaki zaman diliminde geçiyor.

Black Widow 2021 ne zaman çıkacak?

Natasha Romanoff, bilinen adıyla Black Widow ‘un geçmişiyle ilgili büyük bir komplo teorisi ortaya çıkar. Herhangi bir şey tarafından durdurulması mümkün olmayan bir güç tarafından takip edilen Natasha, henüz Avenger olmadan kurduğu bozulmuş ilişkilerinin ve casus olarak geçminin üstesinden gelmek zorunda kalır.

You might be interested:  Son Yaz Ne Zaman Başlayacak?(En iyi çözüm)

Black Widow ne anlatacak?

Black Widow atipik bir Marvel yapımıdır. Aile, kefaret, insanlık, geçmiş, olgunluk, ataerkillik, cinsiyet ayrımı, erk, kötülük, sorumluluk temalarını sorgulayan Black Widow ‘da Scarlett Johansson, Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour, Olga Kurylenko, William Hurt, Ray Winstone oynuyor.

Black Widow yaş sınırı var mı?

13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.

Black Widow kaç dk?

Beyazperde’nin haberine göre Johansson, Marvel’den ayrılışını acı tatlı bir durum olarak nitelendirdi. Hollywood yıldızı “Marvel ailemle birlikte çalıştığım harika bir 10 yıldı. Hep sabırsızlıkla beklediğim gibi her 18 ayda ya da 2 yılda bir onları görmemeyi özleyeceğim. Ama gerçekten bu filmle gurur duyuyorum” dedi.

Yenilmezler kaç filmden oluşuyor?

/: Yenilmezler kaç filmden oluşuyor? Marvel hangi sıra ile izlenmeli? Marvel filmleri hangi sırayla izlenmeli?

  1. Kaptan Amerika: İlk Yenilmez / (2011)
  2. Demir Adam / Iron Man (2008)
  3. 3. The Incredible Hulk (2008)
  4. Demir Adam 2 / Iron Man 2 (2010)
  5. Thor (2011)
  6. Yenilmezler / The Avengers (2012)
  7. Demir Adam / Iron Man 3 (2013)
  8. 8. Thor: Karanlık Dünya (2013)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *