Barlar Ne Zaman Açılıyor?(EN iyi 5 ipucu)

Barlar ne zaman acilacak 2021?

kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Barlar diskolar açıldı mı?

1 Temmuz itibarıyla sokağa çıkma kısıtlamaları kaldırıldı. 1 Temmuz’dan itibaren müzikli eğlence mekanları ise 24.00’a kadar açık olacak. Bu kapsamda konser ve müzik faaliyetlerinin de başlayacak. Aynı zamanda gece kulüpleri, barlar ve diskolar da belirlenen şartlar ve kapasite ile faaliyete geçecek.

Barlar pavyonlar açıldı mı?

1 Temmuz itibarıyla başlayacak normalleşme kapsamında, bar, pub, eğlence mekanları ve pavyonların açılacağı biliniyor. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duyurduğu ve 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olacak Kabine toplantısı kararları: Sokağa çıkma kısıtlamaları (hafta içi, hafta sonu) tümüyle kaldırıldı.

Clublar ne zaman açılıyor?

İşte gece kulüpleri ile ilgili detaylar GECE KULÜPLERİ AÇILIYOR MU? Koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

Eğlence mekanları açılıyor mu?

Peki, Eğlence mekanları açıldı mı? 1 Temmuz bar, pub, gazino, gece kulüpleri, pavyonlar açılacak mı? İşte detaylar! Halihazırda faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

You might be interested:  Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?(Mükemmel cevap)

1 Haziran barlar açılıyor mu?

17 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında gazino, taverna, birahane, nargile salonu/kafeleri gibi mekanlar kapalı olacak.

Müzikli yerler kaça kadar açık?

1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıldı. Müzikli eğlence mekanları saat 24:00’a kadar açık olacak.

Barlar saat kaça kadar açık?

Yeni normalleşme sürecinde atılan adımlardan birinin de salgın tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara veren müzikli eğlence mekanlarının 1 Temmuz itibarıyla belirlenecek kurallar çerçevesinde açılması ve saat 24.00’a kadar hizmet verebilmeleri olduğunu belirten Altun, “Ancak ne yazık ki yeni normalleşme uygulamalarına

Müzikli mekanlar kaça kadar açık?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısının ardından “1 Temmuz itibariyla sokağa çıkma kısıtlamasını tamamen kaldırıyoruz.” açıklamasında bulundu. Restoranlar ve kafelerin çalışma saatleri ile ilgili kısıtlamalar 1 Temmuz’dan itibaren kaldırılacak. Müzikli restoranlar ise gece 00.00’a kadar açık olabilecek.

1 Temmuz’da eğlence mekanları açılıyor mu?

Daha önce Kovid-19 tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara verilen sinema salonları, hamamlar, sauna ve masaj salonları ile eğlence mekanları gibi iş yerleri de açılacak. Bu iş yerlerinde ve konaklama tesislerinde saat 24.00’ten sonra canlı müzik dahil müzik yayını yapılamayacak.

Gece Kulüpleri 1 Temmuzda açılıyor mu?

Salgın tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara veren müzikli eğlence mekanları 1 Temmuz itibarıyla belirlenecek kurallar çerçevesinde açılacak ve saat 24.00’e kadar hizmet verebilecek.

Türkiye’deki en iyi gece kulüpleri nerelerdedir?

İstanbul En İyi Gece Kulüpleri Tavsiyeleri

  • Sortie Club – Kuruçeşme.
  • 360Istanbul – İstiklal Caddesi.
  • Ruby – Ortaköy.
  • Klein – Harbiye, Şişli.
  • Babylon Bomonti – Şişli.
  • Club XLarge Istanbul – Maslak.
  • Nardis Jazz Club – Galata.

Barlar kafeler ne zaman açılacak?

Alınan karara göre kademeli normalleşme uygulaması 17 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında uygulanacak ve bu süre içerisinde kafe, lokanta ve restoran gibi yeme içme yerleri paket ve gel al servis ile hizmet verecek.

You might be interested:  Kadınlar Ne Zaman Emekli Olur?(Çözülmüş)

Istanbul’da eğlence mekanları saat kaça kadar açık?

1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıldı. Müzikli eğlence mekanları saat 24:00’a kadar açık olacak.

Ankara pavyonları kaça kadar açık?

Yeni düzenlemeye göre içkili-müzikli gazinolar 08.00-04.00, içkili lokantalar 08.00-04.00, tavernalar 20.00-02.00, barlar 16.00-04.00, pavyonlar 23.00-04.00, gece kulüpleri 23.00-04.00, birahaneler 12.00-02.00, meyhaneler 12.00-02.00, diskotekler ise 20.00-04.00 saatleri arasında açık olacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *