Banka Promosyonu Ne Zaman Yatar?(Soru)

Ziraat Bankası promosyon kaç yılda bir yapılır?

3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Vakıfbank promosyon ne kadar 2021?

1 (bir) aya isabet eden emekli maaşı tutarı; 1.500.-TL’ye (1.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 500.- TL, 1.500 – 2.500.-TL (2.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 625.- TL, 2.500.-TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 750.- TL.

2021 emekli promosyonu ne kadar?

2.750 TL’ye Varan Promosyon Kampanya Detayları: Kampanya 29.12. 2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır. Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir.

Emekli promosyon süresi ne zaman bitiyor?

Kurumumuzdan gelir/aylık alan emekli ve hak sahiplerine bankalar tarafından ödenen promosyonun Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) kararı gereğince güncellendiği, emeklilerin önceden aldıkları promosyon tutarının kıst olarak bankaya iade edilmesi halinde kendilerine 31 Aralık 2021 tarihine kadar 2.000.

You might be interested:  Gs Lazio Maçı Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

Emekli maaşı promosyonu her yıl verilecek mi?

Kamu ve özel bankalar, her yıl emekli aylıklarını alan milyonlarca vatandaşa promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. İlk kez dört yıl önce başlayan promosyon uygulamasının miktarı bankalara göre değişiklik gösteriyor. Türkiye’deki tüm bankalar maaşlarını kapsamına taşıyan müşterilerine promosyon ödemesi yapıyor.

Bankalar kaç yılda bir promosyon veriyor?

Bankaların ise emekli aylıklarını taşımak isteyenlere yönelik kampanyaları sürüyor. Kamu ve özel bankalar, son 4 yıldır emekli maaşı ödedikleri müşterine promosyon adı altında belli bir miktarda ödeme yapıyor.

ZB promosyon ne kadar?

Emeklilerin bir aylık net maaşı 1.500 liraysa 1.300 lira, 1.500 lira ile 2 bin 500 lira arasındaysa 1.650 lira, 2 bin 500 lira ve üzerindeyse 2 bin lira nakit promosyon ödemesi yapıyor. Kampanya 30 Kasım’a kadar geçerli.

VakıfBank banka promosyonu ne kadar?

Halihazırda emekli maaşını bankadan alan müşteriler de 3 yıl süre ile emekli maaşını VakıfBank ‘tan almayı taahhüt etmeleri halinde promosyon ödemesinden faydalanabilir.1.500.-TL’ye kadar maaşı olanlara 3 yıl için toplam 500.- TL, 1.500 – 2.500.-TL arasında olanlara 3 yıl için toplam 625.- TL, 2.500.-TL ve üzeri

Ücretsiz izinde olan personele promosyon verilir mi?

Banka, promosyon anlaşmasından sonra, kurum merkez akademik ve idari birimlerine ataması yapılan veya ücretsiz izinden dönen personellerin promosyonları, protokolün kalan süresi hesap edilerek sisteme dahil edilerek ilk maaş ödemesi ile birlikte ödeyecektir.

Emekli promosyonunu kimler alabilir?

Emekli promosyon ödemelerinden kimler faydalanabilir? Emekli maaşını Bankamız aracılığıyla alan veya maaşını Bankamıza transfer edecek tüm SGK emeklileri, maaşlarını 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alma taahhüdü karşılığında promosyon ödemesinden faydalanabileceklerdir.

2021 de emekli olan ne kadar maaş alır?

Türk Harb-İş Sendikası üyemiz olan, 11.270 gün prim ödemesi bulunan işçimizin 2021 yılında emekli olması halinde bağlanacak olan emekli maaşı 2021 /Ocak-Temmuz zammı dahil ek ödeme hariç 7.394,89 TL olacaktır.

You might be interested:  Osym 2 Tercihler Ne Zaman?(Çözünme)

Denizbank promosyon ne zaman bitiyor?

Kampanya 15.12.2021-31.01.2022 arası emekli maaşını Denizbank ‘a devir etmiş emekli maaş müşterileri için geçerlidir. Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Emekli promosyonları hangi tarihte başladı?

(**) Promosyon ödemeleri 4 Mart 2020 tarihinden itibaren başlamıştır.

Banka promosyonu nasıl iptal edilir?

Emeklinin yapması gereken tek şey, taahhüt verdiği bankaya promosyon iadesi yapmak olacak. Örneğin; emekli A bankasından 3 yıllık dönem için 375 lira ödeme aldı. 3 gün sonra B bankası 450 lira teklif etti. Emekli, A bankasına 375 lirayı iade ederek, B bankasına maaşını taşıyabilecek.

Ziraat Bankası promosyon başvurusu nasıl yapılır?

Şubelerimiz, İnternet Şubemiz, Müşteri İletişim Merkezimiz aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca 4757’ye “PRO” yazıp bir boşluk bırakıp “TCKN” nizi yazarak SMS göndermeniz halinde veya ATM lerimizden ön onay vermeniz durumunda Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *