Aydem Ne Zaman Işlem Görecek?(Çözünme)

Halka arz edilen Şirket payları 29/04/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 9,90 TL/pay baz fiyat, “AYDEM.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 3.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

Bioenerji Borsada ne zaman işlem görecek?

Halka arz edilen Şirket payları 28/04/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 18 TL/pay baz fiyat, “BIOEN.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.

AYDEM hisse kaçtan arz oldu?

ek satışa sunulan 20 milyon TL olmak üzere toplam 130 milyon TL nominal değerli payların satışı gerçekleşti. Şirket paylarının halka arzında 1 TL nominal değerli pay fiyatı 9,90 TL olarak belirlenmişti. Böylelikle halka arz büyüklüğü 1,3 milyar TL olarak kaydedildi.

Aydem yenilenebilir enerji ne zaman işlem görecek?

Böylelikle Aydem Yenilenebilir Enerji, yapıldığı tarih itibarıyla son 3 yılın en büyük halka arzını gerçekleştirdi. Aydem Yenilenebilir Enerji AŞ paylarının AYDEM kodu ile 29 Nisan Perşembe günü, Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlaması bekleniyor.

AYDEM halka arz kaç lot verdi?

Aydem Yenilenebilir Enerji’nin110.000.000 + 20.000.000 lot ile 8,50-9,90 fiyatlarından arz edileceği açıklandı. Aydem Yenilenebilir Enerji’nin 705 milyon TL’ye artırılacak sermayesinin %15.6’sını temsil edecek 110.000.000 adet payları halka arz edilecek.

You might be interested:  Pi Günü Ne Zaman?(Doğru cevap)

Maren ne zaman işlem görecek?

Halka arz edilen Şirket payları 30/09/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 8,30 TL/pay baz fiyat, ” MAREN.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.

Hedef ne zaman işlem görecek?

HEDEF HOLDİNG HİSSE NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK? Halka arz ile birlikte Hedef Holding’in sermayesi 250 milyon TL’den 50 milyon TL sermaye artırımı yoluyla 300 milyon TL’ye yükselirken, Holding sermayesinin yüzde 20’sini temsil eden paylar, 22 Ekim Cuma günü BIST Ana Pazar’da işlem görmeye başlayacak.

AYDEM kaç hisse verecek?

Aydem Yenilenebilir Enerji’nin 705 milyon TL’ye artırılacak sermayesinin yüzde 15.6’sını temsil edecek 110 milyon adet payları halka arz edilecek.

AYDEM in sahibi kim?

Elektrik Fakültesini bitiren Ceyhan Saldanlı, mezun olduktan sonra kamuda enerji sektöründe çalıştı. Daha sonra Elsan Elektrik Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Tümaş Mermer A.Ş.’nin kurucu ortaklarından biri oldu. Daha sonra Aydem Perakende ve Dağıtım şirketlerini kurdu.

Aydeme kaç kat talep geldi?

Aydem Yenilenebilir Enerji’nin halka arzında 5 kat talep toplandı ve 1,3 milyar Türk Lirası işlem büyüklüğüyle son 3 yılın en büyük halka arzı gerçekleştirildi.

Aydem yenilenebilir enerji kimin?

1980 yılında kurulan Elsan Elektrik Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Tümaş Mermer A.Ş.’nin kurucu ortaklarından olan Saldanlı, 1991 yılında Aydem Perakende ve Dağıtım şirketleri ile enerji sektörüne adım attı. Enerji sektöründeki bir diğer önemli adımı 1995 yılında Aydem Yenilenebilir Enerji ‘yi kurması oldu.

Aydem enerji ne zaman halka arz olacak?

Böylelikle Aydem Yenilenebilir Enerji, yapıldığı tarih itibarıyla son 3 yılın en büyük halka arzını gerçekleştirdi. Aydem Yenilenebilir Enerji AŞ paylarının AYDEM kodu ile 29 Nisan Perşembe günü, Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlaması bekleniyor.

You might be interested:  Yeni Kimlik Ne Zaman Son?(Çözünme)

Aydem enerji ne zaman halka arz oldu?

Aydem Yenilenebilir Enerji ‘nin halka arzında 5 kat talep toplandı ve 1,3 milyar liralık işlem büyüklüğüyle son 3 yılın en büyük halka arzı gerçekleştirildi. Aydem Enerji ‘nin, AYDEM kodu ile 29 Nisan Perşembe günü, Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Biotrend halka arz kaç lot verdi?

BİOTREND HALKA ARZ KAÇ LOT VERİR? Biotrend Enerji şirketinin, sermaye artırımından kaynaklı 22 milyon lotu halka arz edilecek ve buradan halka arz geliri elde edecek.

AYDEM halka arz eşit mi oransal mı?

Oransal dağıtım yöntemiyle gerçekleşecek halka arzda, konsorsiyum liderleri ve aracı kurumlar olmak üzere toplam 32 kurum iştirak edecek.

AYDEM halka arza girilir mi?

( Aydem Yenilenebilir) 19-22 Nisan 2021 tarihlerinde halka arz edilecektir. Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş.’nin (“Şirket” veya “ Aydem Yenilenebilir”) birincil halka arzının talep toplaması 19-22 Nisan 2021 tarihlerinde (4 gün) yapılacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *