Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak?(En iyi çözüm)

Avatar 2 geliyor mu?

Yeni Zelanda’da çekilen Avatar 2 ‘den kareler, filmin resmi Twiiter hesabından paylaşıldı. 2009’daki ilk filmden sonra merakla beklenen ikinci filmin 16 Aralık 2022’de gösterime girmesi planlanıyor.

Avatar 2 neden yok?

Coronavirüs salgını başta Avatar 2 olmak üzere birçok büyük prodüksiyonlu ve devasa ekipli filmin çekimlerinin durmasına neden oldu. Yani film çekimlerinin yalnızca birkaç ay ertelenmesi şansımız var, hala filmi çekebiliriz.

Avatar 4 ne zaman çıkacak?

16 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek olan Avatar 2 ‘nin yapım süreci hala devam ediyor. Filmin konusu ve fragmanı gibi detayların yakın zamanda resmi hesaplardan paylaşılması bekleniyor.

Aquaman 2 ne zaman çıkacak?

Yayıncılığını Ubisoft’un yaptığı, geliştiriciliğini ise The Division 2 ‘yi geliştiren stüdyo Massive Entertainment’ın yaptığı Avatar oyunu ertelendi. Avatar 2 filmi de normalde 2021 Aralık ayında yayınlancaktı ancak salgın sebebiyle film 1 yıl ertelendi ve yeni vizyon tarihi 16 Aralık 2022 oldu.

Avatar ne zaman başlayacak?

Avatar 2 Vizyon Tarihi: Avatar 2 filminin 16 Aralık 2022’de Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor

Spiderman No Way Home ne zaman çıkacak?

Oyuncu kadrosuna yeni eklenen isimler arasında Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Ellen Hollman, Jonathan Groff, Christina Ricci ve Priyanka Chopra Jonas yer alıyor. Film, 24 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *