After 3 Ne Zaman Çıkacak?(Doğru cevap)

After kaç film olacak?

İlk iki filmiyle vizyona gelen serinin üçüncü ( After We Fell) ve dördüncü ( After Ever Happy) filmleri daha önce duyurulmuştu. Hazırlıkları devam eden üçüncü film 2021 içinde vizyonda olacak. Seriye ayrıca “prequel” ve “sequel” filmler de katılacak.

After 3 de ne oluyor?

Tessa hayatının en büyük kararını verirken her şey bir anda değişir. Önce kendi ailesiyle, sonra da Hardin’inkiyle ilgili öğrendikleri, her şeyden şüphe etmesine neden olur ve birlikte sürdürmeyi planladıkları geleceği tehlikeye atar. Hayatı bir anda dağılmaya başlamıştır. Hiçbir şey sandığı gibi değildir.

After ne zaman çıkacak?

After 4 -Mutluluk Kitap Açıklaması Ne var ki geçmişin sırları açığa çıktığında Hardin aşılmaz duvarlarının ardına sığınır, Tessa’nın hayatında ise bambaşka bir trajedi baş gösterir.

After paramparça kaç saat?

After 3 We Fell filmi 9 Eylül 2021 tarihinde sinemalarda olacak.

After 3 kaç yaş üstü?

15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

After konusu ne?

Paramparça, gizemli bir delikanlı ile tanıştıktan sonra hayatı değişen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Üniversite öğrencisi olan Tessa, iyi niyetli, tatlı bir genç kızdır. Henüz lise mezuniyetinin ardından üniversitedeki ilk yılının ilk dönemindedir ve hızla adapte olmuştur.

After We Fell nereden izleyebilirim?

En iyi 5 sağlayıcı

  • YouTube Premium.
  • blutv.
  • puhutv.

After 3 2021 ne zaman çıkacak?

Anna Todd’un After serisinin devam filmi çekildi: After Paramparça, 18 Eylül’ de vizyona girecek. DUVAR – Anna Todd’un Wattpad’ de geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan kitap serisinden uyarlanan, 2019 yapımı After ‘ın devam filmi After Paramparça, 18 Eylül’ de vizyona girecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *