Ada Masalı Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Ada Masalı Hangi Gün Oynuyor?

ADA MASALI HANGİ GÜN YAYINLANACAK? Her salı izleyiciyle buluşan Ada Masalı dizisi bundan böyle Çarşamba günleri ekrana gelecek

Ada Masalı ne zaman final?

Ada Masalı son kez 11 Aralık Cumartesi günü ekrana gelecek. Cumartesi günleri ekrana gelen Ada Masalı dizisi 25. bölümde final yapacak. Ada Masalı’nın final bölümünde Haziran ile Poyraz’ın nikah masasına oturacak.

Ada Masalı finalde ne oldu?

Ada Masalı ‘nın final bölümünde Haziran ile Poyraz’ın evlenme kararı artık hayata geçmek üzeredir. Karşılarına çıkan tüm engellere rağmen birbirlerinden vazgeçmeyen ikilinin evlenmeden önce aşmaları gereken son bir sorun kalmıştır.

Ada masalının yeni bölümü ne zaman?

ADA MASALI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN Ada Masalı ‘nın yeni bölümü bugün (17 Kasım Çarşamba) saat 20.00’den itibaren Star TV’den yayınlanacak.

Ada Masalı hangi kanalda?

Ada Masalı Full HD izle | Star TV.

Ada Masalı bu hafta yok mu?

Her hafta salı günleri izleyici ile buluşan Ada Masalı dizisi bu akşam ekranlara gelmedi. Ada Masalı ‘nın yayınlanan fragmanına göre sevilen dizi artık çarşamba akşamları yayınlanacak.

Ada Masalı bitti mi?

Star Tv, 8 Aralık’ta final yapması planlanan ” Ada Masalı ” dizisinin final tarihinde değişiklik yaptı. ” Ada Masalı “nın final bölümü, 11 Aralık Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Star TV daha sonra yaptığı duyuruda ” Ada Masalı “nın final bölümünün ise 11 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacağını belirtti.

You might be interested:  Bebegin Kafa Sekli Ne Zaman Oturur?(Mükemmel cevap)

Ada Masalı dizisi kaldırıldı mı?

Geçtiğimiz haftalarda Ada Masalı dizisinin 8 Aralık’ta ekranlara veda edeceği duyurulmuştu. Ancak aynı tarihte Star TV’de yeni bir dizinin başlayacağı açıklandı.

Ada Masalı neden yok?

ADA MASALI BU AKŞAM NEDEN YOK? Sevilen dizi Ada Masalı, salı akşamları Star TV’de yayımlanıyordu. Ancak yeni sizi Sana Söz’ün salı gününe alınması nedeniyle Ada Masalı ‘nın yayın günü çarşambaya alındı. Ada Masalı dizisi 3 Kasım Çarşamba günü yeni bölümüyle saat 20:00’de ekrandaki yerini alacak.

Ada Masalı 25 bölüm ne zaman?

Ada Masalı dizisi 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Ada Masalı ‘nın bu hafta yayınlanacak final bölümünde neler yaşanacak? Ada Masalı 11 Aralık 2021 Cumartesi akşamı Star’da

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *