Pırlantada Parlak Tasarımlar Sanatlı Bi Blog 1

Pırlantada Parlak Tasarımlar

Pırlanta Merkezinden görülmemiş kampanya! Hemen Pırlanta merkezi adresine girin ve tüm ürünlerde geçerli gerçek %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Taksit imkânı ve özel hediyelerle siz de mutlu olun. Aşkınızın simgesi çok özel pırlanta tektaş yüzük, pırlanta beştaş yüzük modellerine yarı fiyatına sahip olun.

0.20 ct. Pırlanta Tektaş Yüzük

Pırlanta merkezi kalitesi ve güvencesiyle evinizin konforunda sertifikalı en nadide parçalara merhaba diyebilirsiniz. Çarpıcı ve iddialı pırlanta yüzük modelleriyle siz de kalbinizin prensesinin ayağını yerden kesin. Sonsuz sevgi ve bağlılığın sembolü pırlanta tektaş yüzükler her an yanınızda! Beştaş, tamtur ya da tektaş yüzükler pırlanta merkezi adresinde eşsiz koleksiyonlar ile en özel anlarınızı taçlandırıyor. Daha büyük elmaslar veya mücevherler gibi benzersiz bir şey istiyorsanız, o zaman pırlanta yüzük koleksiyonu sizin için mükemmel bir seçenek! Bu yüzüklerin göz alıcı ışıltıları var ve her bir pırlantayı mükemmel bir şekilde dizilmiş.

1.31 ct. Alexandrite Yüzük
2.85 ct. Pırlanta Safir Yüzük

Gören her kadının başını döndüren kusursuz modeller %50 gerçek indirim ve cazip fırsatlarla pırlanta merkezi.com ‘ da sunuluyor. Her pırlanta eşsizdir. Her biri içinde doğanın farklı izlerini ve dokularını taşır. İster annenize anneler günü hediyesi olarak bir pırlanta yüzük modeli arıyor olun isterseniz sevgilinize bir sevgililer günü hediyesi pırlanta, zevkinize uygun olanını mutlaka bulacaksınız. Değerli taşlar arasındaki favorimiz pırlantalar her kadını özel hissettirir. Adeta aşkın simgesi haline gelen pırlanta yüzükler, farklı kesim modelleriyle iddiasını ortaya koyuyor. Işığı her açıdan çok iyi yansıtan pırlanta beştaş yüzük modelleri sıradanlıktan sıkılanlar için harika bir alternatif oluyor.

1.50 ct. HRD Sertifikalı E Color Pırlanta Beştaş Yüzük

Pırlanta merkezi yılların verdiği tecrübe sayesinde kadınları anlar ve onlar için pırlantayı titizlikle tasarlar. Sevdiklerimizi ve değer verdiklerimizi mutlu ederek yaşamımızı anlamlı kılarız. Yaşamaya değer bir hayat güzel anlar biriktirmekten geçer. Bu anları kalıcı kılmak için güzel bir hediye ile taçlandırabilirsiniz. Pırlanta çok benzersiz, göz alıcı bir parça ve zor işlenebilen elmastır. Pırlantanın maddi değeri değil taşıdığı anlamlar kadınları etkiler. Pırlanta Merkezi fiyatlarıyla da yüzleri güldürecek. Tüm ürünlerde gerçek %50 indirim fırsatıyla gösterişli pırlantaları sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik 999 TL üzeri alışverişlerde pırlantalı çınar yaprağı kolye hediye!

Başka başka

Tersaneleri Gezerek Topladığı Atık Malzemeler ile Oyuncak Tasarlayan Emre Ezelli'den 8 Çalışma Sanatlı Bi Blog 9

Tersaneleri Gezerek Topladığı Atık Malzemeler ile Oyuncak Tasarlayan Emre Ezelli’den 8 Çalışma

Daha önce Hurda Malzemeleri Yaratıcı Eserlere Dönüştüren Türk Heykeltraş: Emre Ezelli haberinde bahsettiğimiz sanatçının’nın bir başka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.