Hem Çevreci Hem Kaliteli Kapı Markası: Sur Çelik Kapı Sanatlı Bi Blog 7

Hem Çevreci Hem Kaliteli Kapı Markası: Sur Çelik Kapı

Dünyanın en büyük çelik kapı üreticisi olan Sur Çelik Kapı senelerin kazandırdığı tecrübesini kalite, modernizm, teknoloji ve üstün dizayn ile birleştiriyor. Usta dokunuşlar ile kapılarınıza hayat veriyoruz. Dış kapı, iç mekân kapıları ve villa kapıları ile sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Sur Çelik Kapı dilediğiniz ölçü ve renkler ile kişiye özel çelik kapı üretimleri yapıyor. Depreme dayanıklı, doğal afet gibi durumlarda otomatik olarak açılan, akıllı sistemlerle donatılmış çelik kapılarla güveninizi kazanıyor.

Kalitesinden ödün vermeyen ve hızlı bir alışveriş süreci yaşamanızı sağlayan anlayışla tüm ürünlerini sizlere sunuyor. Yenilikçi yaklaşımlar ve yüksek teknoloji kullanılarak tasarlanmış dayanıklı çelik kapılar yalnızca dışarıyı ve içeriyi ayıran bir eşya olmanın çok ötesine geçiyor. Tarihi geçmişi ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği destek ile manevi yönünü kaybetmeden lider konumda duruyor. Sur Çelik Kapı ürünlerine birçok garanti veriyor. Bunlardan biri de hırsızlığa karşı garantisi. Dünyada hırsızlığa karşı garanti veren ilk marka Sur Çelik Kapı. İstanbul’un fethedilemez surlarından aldığı ilhamla güvenliğe verdiği önemi vurguluyor.

Müşteri odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken marka, aynı zamanda kafanızda soru işareti kalmadan, kusursuz bir alışveriş deneyimi vadediyor. Ürettiği son teknoloji kapılarına çeşitli işkence testleri uygulayarak bunları video oynatma platformlarında paylaşan marka bu konuda da sektörde ilk ve lider konumda bulunmaktan gurur duyuyor. Sektörün sürekli kendini geliştiren ve yenileyen değeri olan Sur Çelik Kapı hayallerinize yeni bir kapı açıyor.

Başka başka

Tersaneleri Gezerek Topladığı Atık Malzemeler ile Oyuncak Tasarlayan Emre Ezelli'den 8 Çalışma Sanatlı Bi Blog 9

Tersaneleri Gezerek Topladığı Atık Malzemeler ile Oyuncak Tasarlayan Emre Ezelli’den 8 Çalışma

Daha önce Hurda Malzemeleri Yaratıcı Eserlere Dönüştüren Türk Heykeltraş: Emre Ezelli haberinde bahsettiğimiz sanatçının’nın bir başka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.