Anasayfa / Sokak Sanatı / Wang Yue Ağaç Gövdelerini Sevimli Hayvan Resimleri ile Süslüyor
Wang Yue Ağaç Gövdelerini Sevimli Hayvan Resimleri ile Süslüyor Sanatlı Bi Blog 19

Wang Yue Ağaç Gövdelerini Sevimli Hayvan Resimleri ile Süslüyor

Şehri güzelleştirmek için kolları sıvayan ressam Wang Yue ağaçları tuval olarak kullanarak hayvan ve manzara resimleri yapıyor. Yaratıcılığını kullanarak dünyayı daha güzel bir yer yapma fikriyle hareket eden ressam kabuğu eksik olan ağaçları bulmak için sırt çantasına koyduğu malzemeleriyle şehri keşfe çıkıyor. Gövdesi soyulmuş veya zedelenmiş ağaçlara hayvan ve manzara resimlerini resmeden sanatçı hayranları ile eserlerinin fotoğraflarını çekmeyi unutmamış.

Sokak sanatçıları ve sokak sanatından esinlenerek böyle bir projeye girişen Wang Yue şehri de stüdyosu olarak kullanıyor. Ağaçtaki deliklere, hasarlara veya soyulma alanının büyüklüğüne göre resimlerini tasarlayan sanatçı boyamadan önce bu hasarlı yerleri fırçasıyla temizliyor. Sokakta gerçekleştirdiği bir proje olduğu için eldiven giyen sanatçı, düzeltme ve temizlik için mendil kullanıyor. Boya olarak guaj boya kullanan Wang Yue, ağaç gövdesinin temiz ve kuru olmasına dikkat ederek renklerin tonlarını kaybetmemesine de büyük önem veriyor.

Genellikle ağaç gövdesinin soyulmuş kısmını kaplayacak manzara ve hayvan resimleri yapan sanatçı hayranlarını yaptığı portrelerle de fotoğraflıyor.

Bağlantılar: Website

Başka başka

Aşk Dolu Anları Fotoğrafların Üzerine Çizen Sanatçıdan 25+ İllüstrasyon Sanatlı Bi Blog 47

Aşk Dolu Anları Fotoğrafların Üzerine Çizen Sanatçıdan 25+ İllüstrasyon

Çektiği fotoğraflara aşkın her halini çizen sanatçı Fabio Sciarrillo‘nun geniş arşivine hoş geldiniz. Özellikle siyah beyaz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.