Zorlu Performans Sanat Merkezi Nerede?(Soru)

Zorlu PSM açılımı nedir?

Zorlu Performans Sanatları Merkezi ( PSM ), 7 yıldır olduğu gibi sanatseverin heyecanına bu sezon da yeni isimlerle birlikte ortak oluyor!

Zorlu Center konser salonu kaç kişilik?

Mekan Bilgisi İki balkonlu yapısıyla 2.200 kişilik kapasiteye sahip Turkcell Sahnesi, ileri teknolojiye sahip video, ses ve ışık sistemleriyle en iyi ekipmanı sanatseverlerin hizmetine sunuyor.

Zorlu PSM kaç M2?

Sónar İstanbul’un yanısıra Mix Festival ve Zorlu PSM Caz Festivali’ni de Türkiye kültür-sanat hayatına kazandıran Zorlu Performans Sanatları Merkezi, 55.000 m2 ‘lik toplam alan üzerinde tasarlanmış 2.190 kişilik Ana Tiyatro sahnesi, 678 kişilik Drama Sahnesi, 700 kişilik Studio’su her türlü sergi ve kurumsal etkinlik

PSM ne demek?

Adet öncesi sendromu (PMS – Premenstrual Syndrome), adet kanaması başlamadan önceki haftada görülen huzursuzluk, kaygı, baş ağrıları, karın bölgesinde kramplar gibi belirtileri içeren bir sendromdur. Adet gören kadınların %90’ında görülen bu sendrom, zannedilenin aksine adet görmenin bir şartı değildir.

Zorlu PSM hangi kanalda?

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor!

Zorlu PSM ne zaman yapıldı?

İnşaatı 2013’te tamamlanan proje kapsamında rezidans, ofis, otel (Raffles İstanbul), alışveriş merkezi ve performans sanatları merkezi ( Zorlu PSM ) yer alıyor. 2020’de 205 mağazasıyla 7 gün 10.00-22.00 arasında hizmet vermeye devam etmektedir.

You might be interested:  Hayatımızda Sanat Olmasaydı Ne Olurdu?(Çözüm bulundu)

Zorlu Performans Sanatları Merkezi nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Zorlu Performans Sanatları Merkezi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 29C, 29D, 29Ş, 47L, 59RS.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-09, MİNİBÜS: SRY-10, MİNİBÜS: SRY-13.

Zorlu Center kaç para?

YAKLAŞIK 2.5 milyar dolarlık yatırım bedeline sahip olan Zorlu Center, 7 yıllık sürecin ardından bir yıldır hizmette. AVM, otel, rezidans, ofis ve gösteri merkezinden oluşan projenin sadece arsası için 800 milyon dolar ödenmişti.

Zorlu PSM Turkcell sahnesi açık mı?

Turkcell Sahnesi | Zorlu Performans Sanatları Merkezi. Bilet gişesi çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu 10.00 – 22.00 arasındadır.

Zorlu kime ait?

1953 yılında kurulan Zorlu Holding, tekstilden madenciliğe kadar hemen her alanda faaliyette olan bir kurum. Sahibi ise Ahmet Nazif Zorlu.

Zorlu PSM biletleri nereden alınır?

Bilet satışları www. zorlupsm.com website üzerinden, ilgili bilet satış mecralarından ve Zorlu PSM Ana Fuaye alanındaki bilet gişelerinden yapılmaktadır.

Zorlu dijital sahne nedir?

Zorlu PSM, dijital dünyadan sunduğu içeriklere bir yenisini ekliyor. Based Istanbul iş birliği ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkıları ile hayata geçirilen Zorlu PSM’nin yeni çevrimiçi serisi “ Dijital Sahne ”, tiyatronun kült eserlerinden seçilen sahneleri görsel hikaye anlatıcılığıyla birleştirerek dijital dünyaya taşıyor.

Ibrahim Selim programı nerede?

Gönül Rahatlığıyla Tüketin: İbrahim Selim ile Bu Gece | Zorlu Performans Sanatları Merkezi. Bilet gişesi Zorlu PSM fuaye alanında bulunmaktadır.

Zorlu PSM hangi metro durağı?

Zincirlikuyu-3 durak, Beşiktaş içindeki Zorlu Center konumuna en yakındır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *