Bir Garip Sanat Akımı Walk Art'a Ait 15+ Eser: Craig Alan Sanatlı Bi Blog 23

Bir Garip Sanat Akımı Walk Art’a Ait 15+ Eser: Craig Alan

Yürüyen insanlarla portreler yapan Craig Alan bir garip sanat anlayışına olan walkart‘a da katkıda bulunuyor. Özellikle yürüyen insanlarla kısıtlı çizgiler kullanan Craig Alan resmin tamamında ilginç sanat eserleri üretiyor.

Yürüyen insanları belirlediği portre çizgisine göre resmeden sanatçı oranlamalar ile oluşturduğu isimlerin yüzlerine ilginç yaklaşımlarda bulunuyor. Özellikle zihnin birleştirme kapasitesini göz önüne alırsak tamamlama ile beraber bütünlük sağlayan ilginç portrelere yaratıcı olarak bakabiliriz.

İlginç portreleri arasında Salvador Dali, Mona Lisa, Tenten, Mickey Mause, Vincent van Gogh, Joker, Micheal Jackson, Ann Hepburn gibi isimler bulunan Craig Alan “Sanatın amacına karşı sorumluluğu: ilham vermek ve geliştirmek” olduğunu savunuyor. “Kendin ol ve yapmak istediğin şeyi yap, başka birinin önerdiği ya da önerdiği şeyleri yap” diyor.

Biz de bir garip sanat akımı yürüyen insan topluluklarından olan walkart’tan derlediğimiz portre çalışmalarıyla sizleri baş başa bırakıyoruz. İlham verici seyirler.

Bağlantılar: Website | Instagram

Başka başka

Karakalem Portre İçin Sadeceon.com Sitesini Tercih Edin Sanatlı Bi Blog

Karakalem Portre İçin Sadeceon.com Sitesini Tercih Edin

Yılın pek çok günü sürekli yakınlarımızın doğum günlerini, özel günlerini, sevgililer gününü, anneler gününü ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.