Aşk Dolu Anları Fotoğrafların Üzerine Çizen Sanatçıdan 25+ İllüstrasyon Sanatlı Bi Blog 47

Aşk Dolu Anları Fotoğrafların Üzerine Çizen Sanatçıdan 25+ İllüstrasyon

Çektiği fotoğraflara aşkın her halini çizen sanatçı Fabio Sciarrillo‘nun geniş arşivine hoş geldiniz. Özellikle siyah beyaz illüstrasyonları ve fotoğraf üzerine yaptığı çizimleri ile oldukça ses getiren sanatçı aşka bakış açısıyla ilginç eserler veriyor.

İki bölüme ayırdığımız Fabio Sciarrillo illüstrasyonlarının ilki, fotoğraf üzerine yaptığı aşk kokan çizimler. Diğeri ise siyah beyaz illüstrasyonlarla bir erkeğin bakış açısıyla aşkı tanımladığı eserleri.

  1. Fotoğraf Üzerine Çizdiği İllüstrasyonlar
  2. Siyah Beyaz İllüstrasyonları

1. Fotoğraf Üzerine Çizdiği İllüstrasyonlar

Özellikle bu eserlerinde birliktelik ve aşkın sevimli anlarını anlatan sanatçı illüstrasyon çizimlerini fotoğraflar üzerine dijital ortamda aktarıyor. Bazı çalışmalarında ise not defteri üzerine yaptığı tutku dolu anları keserek gökyüzüyle fotoğraflayan sanatçı bizlere Edgar Artist‘i anımsatıyor.

Kadın Elbiselerini Farklı Boyutlara Taşıyan Bu Çalışmalar Muazzam: Edgar Artis

Habere Git

Aşkın mutlu anları, seksilik ve sevişmenin aşktaki yerine değinen çizer Fabio Sciarrillo‘dan derlediğimiz illüstrasyonlar aşağıda.

2. Siyah Beyaz İllüstrasyonları

İkinci bölüm olarak belirlediğimiz siyah beyaz illüstrasyonlar serisi Fabio Sciarrillo‘nun aşktaki kadına bakış açısını simgeliyor. Özellikle deneyim unsurunun önem kazandığı tematik unsurların yoğunluğu kadını bir bağımlılık olarak simgeliyor.

Kullanılan siyah – beyazın tonları ile gökyüzü ve galaksinin sonsuzluğuna atıfta bulunan Fabio Sciarrillo aşktan kaçışı anlatıyor. Siyah beyaz illüstrasyonlarında aşkı biraz daha karamsar ele alan çizer kaçış ve yanmak deyimlerini beraber işliyor.

Bağlantılar: Instagram | Facebook

Başka başka

Aşkın En Tutkulu Halini Anlatan 15+ İllüstrasyon

Aşkın en tutkulu hallerini anlatan sanatçı Michael Rosario‘nun arşivinden derlediğimiz aşk illüstrasyonları var bugünkü yayınımızda. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.