Hakkında

Sanatlibiblog nedir?

sanatlibiblog.com sanatçıların çalışmalarıyla birlikte tanıtıldığı bir blog-haber platformudur.

İçerik Hakkında

Sanat geniş bir bilim alanıdır ve birçok dalı vardır. Ruhu doyuran, insanı besleyen, insan olmanın amacını hatırlatan ve insanın ulaşma arzusu içinde olduğu mutluluk formuna dönüşümünü sağlayan araç veya amaç! her nasıl değerlendirirseniz veya nasıl görmek isterseniz!

sanatlibiblog.com ekibi olarak amacımız sanat alanındaki ufku açan, yaratıcılığın gelişimine katkıda bulunan çalışmaları siz değerli takipçilerimize iletmektir.

Yani; bu sitede bulacağınız haberler günün yoğunluğuna ara verip elinizdekileri şöyle bir köşeye bırakıp hayal kurma yetiniz olduğunu yeniden sizlere hatırlatarak kategorisel alanlar arası keşfe çıkmanızı sağlamaktır.

Biz Ne Yaparız?

Özellikle kategori olarak belirlediğimiz ilham verici alanlarda (Dövme, İllüstrasyon, Resim, Fotoğrafçılık, Sokak Sanatı, Tasarım, Edebiyat, İlginç, Kamu Spotu, Haftanın İlham Kaynakları, Haftanın Fotoğraf Albümü) sanatçıların çalışmalarını yayınlarız. Amacımız: keşfedilmemiş olanı ortaya çıkartmak, ilham vermek ve bu çalışmaları yapan – yapacak genç yeteneklere destek olmaktır.

Aynı zamanda hayal gücünüze, yaratıcılığınıza ve harekete geçme potansiyelinize katkı sağlayarak sizleri üretkenliğe geçirecek içerikler sunarız.

 

İletişim:

iletisim@sanatlibiblog.com

sanatlibiblog@gmail.com