Haftanın Fotoğraf Albümü: Uçan Fotoğraflar Serisi - Vincent Bourilhon Sanatlı Bi Blog 19

Haftanın Fotoğraf Albümü: Uçan Fotoğraflar Serisi – Vincent Bourilhon

Bu haftanın fotoğraf albümünde Fransız fotoğrafçı Vincent Tim(aka Vincent Bourilhon) var. 16 yaşından beri fotoğraf ile uğraşan Parisli sanatçı estetiğe tutkunluğu ile yaratıcı işler başarmaya devam ediyor. Özellikle fotoğraf üzerindeki şiirsellik ve rüya arayışı ile öne çıkan kompozisyonlar oluşturan sanatçı montaj ve foto manipülasyonlar yaparak gerçek ile rüya arasındaki çizgiyi sonlandırıyor.

Aynı zamanda büyük bir tiyatro tutkunu olan sanatçı, sinematik fotoğraflarıyla da hareket eden figürleri tek karede mükemmel bir şekilde yakalamayı başarmış. Genellikle kendini model olarak kullanan Vincent diğer modellerle çalışmaya ve onları yönlendirmeyi sevdiğinden bahsetmiş.

Özellikle son dönemde IRMA gibi sanatçıları müzik dünyasına katan My Major Company ile çalışan Vincent Tim‘in diğer çalıştığı kuruluşlar: Sony Distribution, Opéra Grand Avignon ve Derhy Kids.

Eğer bu içerik hoşunuza gittiyse bir diğer haftanın fotoğraf albümü çalışmalarından aşağıdaki iki başlığı özellikle inceleyebilirsiniz.

Danscıları Şehrin Spontan Gidişatında Fotoğraflayan Sanatçı Omar Robles ile Tanışın

Uçan Fotoğraflar Serisi – Mike Dempsey

Bağlantılar: Website | 500px | Instagram

Başka başka

2020 Yılının En İyi Su Altı Fotoğrafçısı Greg Lecoeur ile Su Altı Keşfi Sanatlı Bi Blog 32

2020 Yılının En İyi Su Altı Fotoğrafçısı Greg Lecoeur ile Su Altı Keşfi

Tamamen su tutkunu bir fotoğrafcı Greg Lecoeur yerin altındaki dünyayı fotoğraflarıyla aydınlatıyor. Özellikle hayalini gerçekleştirmek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.