İlişkilerdeki Karmaşıklığı Aşk İllüstrasyonları ile Anlatan 15+ Çalışma Sanatlı Bi Blog 26

İlişkilerdeki Karmaşıklığı Aşk İllüstrasyonları ile Anlatan 15+ Çalışma

Daha önce Siyah Beyaz İllüstrasyonlarla Aşkın Tanımı: The Black Circle içeriğinde bahsettiğimiz sanatçının yaratıcı serisi devam ediyor. Özellikle aşk hayatındaki karmaşıklığı anlatan the black circle bu serisinde olayları biraz daha dibe vurmuş.

Tek kişilik kadroda her şey süper giderken hayata birinin girmesi ve daha iyi gideceği umudunu çöpe atmak zorunda kalan insan kendine ikinci bir şans diliyor. Kalp kırıklıkları yaratarak, kendi düşünce illüzyonunda boğuluyor. Düşündüğü hatalı dünyanın karmaşıklığı kendi tiyatro oyunu fakat izleyiciler de dışarıdaki insanlar değil. İzleyiciler kendi yarattığı dış dünya. Bağımlılık da böyle başlıyor. Korku, nefret, şimdi bu başıma gelecek düşünceleri de burada var oluyor.

Neyse ki her şeyi karışık yapan kendimizsek, bu farkındalık ile şimdi ne yapabiliriz? Daha mı mutlu olacağız yoksa işleri daha da karıştıracak mıyız? İlham verici seyirler.

Bağlantılar: Instagram

Başka başka

Duyguları En Yaratıcı Biçimde Anlatan Sanatçıdan 20+ İllüstrasyon Sanatlı Bi Blog

Duyguları En Yaratıcı Biçimde Anlatan Sanatçıdan 20+ İllüstrasyon

Gündelik hayatı bir çok başlık altında inceleyen sanatçı Joey Guidone‘nin ikinci illüstrasyon serisi ile karşınızdayız. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.