Paste your Google Webmaster Tools verification code here
Anasayfa / Görsel Sanatlar / İllüstrasyon / Çizimleriyle Aşk Dolu Anları Anlatan Sanatçıdan 20+ İllüstrasyon
Çizimleriyle Aşk Dolu Anları Anlatan Sanatçıdan 20+ İllüstrasyon Sanatlı Bi Blog 32

Çizimleriyle Aşk Dolu Anları Anlatan Sanatçıdan 20+ İllüstrasyon

Aşk dolu anları çizdiği illüstrasyonlar ile dile getiren sanatçı Zipcy iç ısıtan serileriyle bugünün konuğu. Özellikle renkli illüstrasyonları ile çift olmayı anlamlandıran çizer dokunmanın sihrinden de bahsediyor. Tek kişi kalmışlığı kıskandıracak cinsten aşk illüstrasyonları tasarlayan Zipcy bol sarılmalı temalarıyla

ben niye yalnızım ki şu an

dedirtebilir baştan söyleyelim. 🙂

Eleştirel olarak bu aşk illüstrasyonlarını incelersek sevginin birliktelik boyutu üzerine konuşabiliriz:

Bir şey için farklı bir sevgi, bir diğeri için farklı bir sevgi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Bir şeyi sevme yolunun, bir diğerinden farklı olabileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Sevgi tektir. Ayrı dereceleri, bölümleri, boyutları, ayrımları veya türleri yoktur. O, hiçbir zaman değişmeden tamamen kendisi gibi kalır. Bir durum veya kişi tarafından etkilenmez.

Sevginin anlamı, Sevginin değişebileceğini düşünenler tarafından anlaşılamaz. Onlar sevginin değişmesinin imkansız olduğunu görmezler. Onlar bazen sevip bazen nefret edebileceklerini düşünürler. Bir kişiye veya nesneye sevgisini sunup diğer kişiye sevgisini esirgediğinde, sevginin kendisi gibi kaldığını düşünürler. Bunlara inanmak, sevgiyi anlamamaktır. Eğer sevgi bu şekilde ayrım yapıyor olsaydı, haklı veya haksız, suçlu veya masum diyerek İnsanoğlunu parçalar halinde algılardı.

Size gerçekten kim olduğunuzu hatırlatmayı amaçlayan bir kurs, gerçek siz ve sevgi arasında bir fark olamayacağını vurgulamadan geçemez.

Sevginin anlamı sizin anlamınızdır

ve onu kendiniz ile paylaşıyorsunuz. Siz, O’nun kimliği ile tanımlanabilirsiniz. O’nun sevgisi dışında sevgi mümkün değildir ve O, var olan her şeydir. O’nun kimliğinde hiçbir sınır olamaz; bu yüzden sizin de sınırsız olmanız gerekir.

diyor meşhur Mucizeler Kursu.

Sevginin anlamını çift olmanın mutluluğu üzerinden değerlendiren Zipcy’nin arşivinden mutluluk veren bir seri hazırladık. 20’den fazla aşk dolu illüstrasyon aşağıda. Güzel ve mutlu seyirler. 🙂

Bağlantılar: Instagram | Behance | Tumblr

Başka başka

Resimde Arka Fonun Önemini Anlatan 20+ Kadın İllüstrasyonu: Sofia Bonati Sanatlı Bi Blog 30

Resimde Arka Fonun Önemini Anlatan 20+ Kadın İllüstrasyonu: Sofia Bonati

Yaptığı kadın portreleri ile portrede arka fonun önemine değinen çizer ve ressam Sofia Bonati‘nin derlemelerine hoş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.