Paste your Google Webmaster Tools verification code here
Anasayfa / Görsel Sanatlar / Dövme / Siyah Beyaz Hayvan Dövmeleri ile Mucizeler Yaratan Dövmeci Sven Rayen’dan 20+ Model
Siyah Beyaz Hayvan Dövmeleri ile Mucizeler Yaratan Dövmeci Sven Rayen'dan 20+ Model Sanatlı Bi Blog 31

Siyah Beyaz Hayvan Dövmeleri ile Mucizeler Yaratan Dövmeci Sven Rayen’dan 20+ Model

Studio Palermo‘nun kurucu ortağı Sven Rayen, çizim ve ayrıntılı gölgelendirme çalışmalarındaki olağanüstü yetenekleri ile tanınan bir dövme uzmanı ve çizerdir.

Resmi olarak eğitimli bir illüstrasyon çizeri olan Sven Rayen teknik paleti çizim, boyama, gravür, doğrusal / atmosferik perspektif gibi çeşitli tarzlara uzanıyor. Dövme makinesini yeteneğiyle birleştirerek; gerçekçi portrelerden, basitleştirilmiş geometrik hayvanlara, anatomik olarak kesin rakamlardan son derece stilize fakat bireysel tasarımlara kadar yelpazesini sergiliyor.

Genellikle hayvan odaklı dövme çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken dövme sanatçısı Sven Rayen siyah beyaz tarzı ve hayvanlar alemini işleyişi ile yeteneklerini gün yüzüne çıkartıyor. Neredeyse vücudun tüm uzuvlarına yaptığı dövme modelleri ile illüstrasyonlarını harmanlayan Sven Rayen‘dan derlediğimiz dövme modelleri aşağıda. Güzel ve ilham verici seyirler olsun. 🙂

Hayvan Dövmeleri

Vücudun el, kol, göğüs, sırt ve ayak bölümlerine yaptığı hayvansal dövmeler ile çeşitli çizim şekillerini deneyen Sven Rayen‘ın hayvan dövmeleri.

Diğer Dövmeleri

Vücudun el, kol, göğüs, sırt ve ayak bölümlerine yaptığı hayvansal dövmeler ile çeşitli çizim şekillerini deneyen Sven Rayen‘ın diğer dövmeleri.

Bağlantılar: Instagram | Website

Başka başka

20+ Felsefi Dövme ile Yaşamdaki Akışkanlığı Anlatan Sanatçı Dima Novikov Sanatlı Bi Blog 34

20+ Felsefi Dövme ile Yaşamdaki Akışkanlığı Anlatan Sanatçı Dima Novikov

Akışkan siyah beyaz tarzı ile mistik ikonların dövmelerini yapan Dima Novikov‘un arşivine hoş geldiniz. Özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.