Paste your Google Webmaster Tools verification code here
Anasayfa / Görsel Sanatlar / Dövme / Mutluluğu Anlatan 30+ Minimal Dövme Modeli: Masa Tattooer
Mutluluğu Anlatan 30+ Minimal Dövme Modeli: Masa Tattooer Sanatlı Bi Blog 55

Mutluluğu Anlatan 30+ Minimal Dövme Modeli: Masa Tattooer

Minimal dövmeleriyle mutluluğu anlatan Kore Seul merkezli dövmeci masa_tattooer‘in arşivinden derlediklerimiz var bu yayınımızda. Özellikle minimal illüstrasyonlarını dövmelere çeviren sanatçı vücudun çeşitli uzuvları için muhteşem dövme modelleri sunuyor. El, kol, ayak, bacak, göğüs üstü ve sırt gibi uzuvlara minimal dövmeler yapan masa_tattooer tema olarak özgürlük ve mutluluğu seçmiş.

Hayvan sevgisini de dövmelerine işleyen sanatçı kedi, köpek, balina ve yunus gibi hayvanları çalışmalarında kullanmış. Özellikle minimal dövme yaptırmak isteyenler için geniş bir arşivi bulunan sanatçı genellikle siyah beyaz çalışıyor.

Galaksinin sonsuzluğunu vücudun çeşitli yerlerine yaptığı dövmeleriyle anlatan sanatçı gök cisimlerini ve yıldızları bolca kullanmış. Sanat dünyasının kült ismi Frida Kahlo‘nun da bir portresini dövme olarak tasarlayan masa_tattooer  yine ünlü bir eser olan Kanagawa Açıklarında Dalga Arkası (Kanagawa Oki Nami Ura)’yı çeşitli dövme tasarımlarında kullanmış.

Ayrıca renkli dövme tasarımları da yapan masa_tattooer Simpsonları da unutmamış.

Çeşitli minimal dövmeleriyle küçük çaplı tasarımlar yaptırmak isteyenlere geniş bir dövme modeli arşivi sunan sanatçıyı instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bağlantılar: Instagram 

Başka başka

Yaptırmak İsteyeceğiniz 20+ Sevimli Minimal Dövme Modeli: Victor Zabuga Sanatlı Bi Blog 27

Yaptırmak İsteyeceğiniz 20+ Sevimli Minimal Dövme Modeli: Victor Zabuga

Minimal dövme modelleriyle oldukça sevimli işlere imza atan Victor Zabuga çizgisel tarzıyla dikkat çekiyor. Özellikle vücudunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.